رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طارم:

۱۱۰ میلیارد تومان برای پروژه «سه راهی طارم به منجیل» هزینه شده است

زنجان (پانا) - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طارم، با بیان اینکه ۱۶.۵ کیلومتر از پروژه «سه راهی طارم به منجیل» در دست اجراست، گفت تاکنون برای این پروژه ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و برای اتمام آن هم دو هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

کد مطلب: ۱۳۸۷۲۴۰
لینک کوتاه کپی شد
۱۱۰ میلیارد تومان برای پروژه «سه راهی طارم به منجیل» هزینه شده است

سیدغفور شفیعی درباره پروژه راه اصلی «سه راهی طارم به منجیل» اشاره کرد و گفت: این پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال ۸۲ بوده که عملیات اجرایی آن سال ۸۵ آغاز شده است.

وی طول کل پروژه «سه راهی طارم به منجیل» را ۱۰۰ کیلومتر اعلام کرد و گفت: ۸۰ کیلومتر از طول این پروژه در محدوده استان زنجان است و تاکنون ۴۷ کیلومتر به بهره برداری رسیده است. ۱۶.۵ کیلومتر از پروژه«سه راهی طارم به منجیل» در دست اجراست.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طارم، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶.۵ کیلومتر از این پروژه در دست اجراست، گفت: تاکنون برای این پروژه ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و برای اتمام آن هم دو هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

شفیعی، اعتبار سال ۱۴۰۲ (مشترک بین دو استان گیلان و زنجان ) را ۷۷ میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد: مبلغ قرارداد شرکت گوهررود ۶۰۰ میلیارد تومان و مبلغ به روز هزار میلیارد تومان است.

پیشرفت فیزیکی کل پروژه «سه راهی طارم به منجیل» ۶۵ درصد است

وی، پیشرفت فیزیکی قطعه در دست اجرای پروژه راه اصلی «سه راهی طارم به منجیل» را ۲۰ درصد عنوان کرد و افزود: اعتبار مصوب سفر رئیس جمهور ۶۵ میلیارد تومان بود که ۱۰۰ درصد تخصیص یافته است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طارم، پیشرفت فیزیکی کل این پروژه را ۶۵ درصد اعلام کرد و گفت: این طرح جهت تکمیل کریدور جنوب به شمال غرب و ارتباط استان‌های زنجان و گیلان و ارتقای بیشتر و بهتر ایمنی و تسهیلات سفربری مسافران، حمل کالا و کاهش سوانح جاده ای که هر ساله جان هزاران را تهدید می کند و مزیت های خوبی برای کشور دارد اجرا می شود.

شفیعی، با بیان اینکه این طرح از پروژه‌های مهم استان زنجان است، تصریح کرد: در کل اجرای این پروژه برای استان فرصت خوبی است و اهمیت زیادی دارد.

هم اکنون ۶ پروژه مهم راهسازی در استان زنجان در حال انجام بوده که از این تعداد، سه پروژه ملی راهسازی در شهرستان طارم در دست اجرا است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار