ترافیک سنگین صبحگاهی در بزرگراه‌های پایتخت

تهران (پانا) - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین در بزرگراه‌های پایتخت خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۴۳۶۳۱
لینک کوتاه کپی شد
ترافیک سنگین صبحگاهی در بزرگراه‌های پایتخت

سرهنگ فیروز کشیر معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم.

وی ادامه داد: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه بابایی مسیر شرق به غرب هنگام، امام علی (ع) مسیر جنوب به شمال مقطع شهید سلیمانی سنگین، علامه - دهکده در مسیر شرق به غرب ترافیک سنگین و شهید خرازی - دهکده نیز در مسیر شرق به غرب نیز ترافیک سنگین است.

سرهنگ کشیر گفت: ترافیک در مسیر آزادراه تهران کرج در ابتدای صبح خیلی سنگین است و همچنین ترافیک در محدوده بزرگراه شهید سلیمانی - صیاد، بابایی - روی پل، زین الدین - شمس آباد، شقایق و بزرگراه امام علی (ع) - جانبازان - صیاد شیرازی است.

وی افزود: انتهای بار ترافیک در بزرگراه‌های شیخ فضل الله - پل جناح، آبشناسان - اشرفی، همت - بعد از جنت آباد، چمران - نهج البلاغ، یادگار امام (ره) - شیخ فضل الله و حکیم - پیامبر است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی افزود: ترافیک امروز از مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران سنگین است که می‌طلبد شهروندان گرامی ضمن مدیریت سفرهای خود از ترددهای غیر ضرور در سطح معابر پایتخت خودداری کنند.

سرهنگ کشیر از رانندگان خواست به جهت لغزنده بودن معابر فاصله طولی را با خودروی مقابل رعایت کرده و از سرعت و سبقت در این شرایط جدا خودداری کنند. تردد موتورسیکلت‌ها در شرایط بارانی و لغزنده بودن معابر ممنوع است و موتورسیکلت سواران نباید در این لحظات در معابر تردد کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار