مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

خیرین مدرسه‌ساز شرکای تربیتی آموزش و پرورش هستند

زنجان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از خیرین مدرسه‌ساز به‌عنوان شرکای تربیتی آموزش و پرورش یاد کرد که جایگاه آن‌ها در تربیت نسل آینده بسیار مهم و عظیم است.

کد مطلب: ۱۳۲۶۴۶۸
لینک کوتاه کپی شد
خیرین مدرسه‌ساز شرکای تربیتی آموزش و پرورش هستند

علی اسماعیلی، ظهر امروز در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان زنجان گفت: همه خیّران مدرسه‌ساز با لبیک به امر الهی آنچه که همه دوست دارند و برای جمع کردن آن تلاش می‌کنند را در راه انفاق و مسیری هزینه کرده‌اند که خداوند با صفت محسنین از آن‌ها یاد می‌کند.

وی از خیرین مدرسه‌ساز به‌عنوان شرکای تربیتی آموزش و پرورش یاد کرد و افزود: خیّرین مدرسه‌ساز، جایگاه مهم و عظیمی در تربیت نسل آینده و شکوفایی، پیشرفت و علوّ درجات میهن اسلامی دارند و دانش‌آموزان در مسیر پرافتخاری که به‌واسطه خیرین ایجاد شده، تعلیم و تربیت یافته و در آینده در مناصب و مسئولیت‌های مختلف حضور خواهند داشت.

اسماعیلی با بیان اینکه شرایط امروز می‌طلبد که خیّرین همچنان مانند گذشته، دستگیر خادمان تعلیم و تربیت باشند تا از بهره انفاق آن‌ها در این مسیر استفاده کنیم، اظهار کرد: خیرین مدرسه‌ساز، محسنین هستند که زمینه و بستر رشد و ارتقای جامعه را فراهم می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه در گفتار و عمل به نقاط محروم توجه شده اما با توجه به مسائل اجتماعی از جمله جمعیت و مهاجرت باعث شده تا بسیاری از نیازهای فضاهای آموزشی در بخشی از شهرها و مراکز تجمعی بیشتر باشد.

وی ابراز کرد: احداث مجتمع‌ها و انبوه‌سازی در شهرها و مهاجرت‌ها می‌طلبد تا خیرین در چنین فضاهایی نیز دست دستگاه تعلیم و تربیت در احداث مدارس را بگیرند چرا که اگر سیر مهاجرت درون‌شهری دانش‌آموزان از حاشیه به مرکز شهر را رصد کنید، کمبود فضاهای آموزشی جلوه می‌کند.

اسماعیلی بیان کرد: اگر به این نقاط هم توجه شود در آینده شاهد مشکلات کمتری در فضاهای آموزشی خواهیم بود.

دانش‌آموز خبرنگار: امیرحسین رمضانی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار