امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 18:19 تبلیغات

معلم برخواری تشنه خدمات دهی به بیماران کرونایی

اصفهان (پانا) - یک معلم اهل شهرستان برخوار اصفهان که در مرکز بهداشتی، درمانی این شهرستان در بخش بیماران کرونایی کرونا فعالیت داشته است، بار دیگر ایثار معلمان را بازگو کرد و تاکید کرد تشنه این خدمت است.

منشأ تضاد بین نوجوان و خانواده، رفتار والدین در این دوره است

کرج (پانا) - سن نوجوانی بسیار حساس و حائز اهمیت است. زمانی که یک فرد پا در این دوره می گذارد نسبت به اتفاقات پیرامون خود تغییر نگرش پیدا می‌کند و خانواده مهم ترین اشخاصی هستند که می‌توانند به نوجوان خود کمک کنند.

خط ملی ۱۵۷۰ یک خط اورژانس مشاوره‌ای است

بجنورد (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در جلسه هم‌اندیشی کارشناسان پاسخگوی خط ملی ۱۵۷۰ اظهار کرد خط مشاوره تلفنی ۱۵۷۰ با مدیریت آگاهانه در رابطه با مسائل و چالش‌های حوزه دانش‌آموزی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

بی‌توجهی به تفکیک زباله از مبدأ بحران‌آفرین شد

قزوین (پانا) - با توجه به صدور هشدارهای جدید درباره بحران زیست‌محیطی سایت محمدآباد کارشناسان اعتقاد دارند که اگر طرح تفکیک زباله از مبدأ اجرا نشود، همچنان در مدیریت پسماند محمدآباد بر همین پاشنه می‌چرخد.

برای جامعه‌پذیری و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در دوران پساکرونا همراهی لازم است

تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه یک لازمه جامعه پذیری، قانون پذیری و مهارت آموزی دانش آموزان در دوران پساکرونا را همراهی، همدلی و همزبانی در فعالیت‌ها عنوان کرد تا به واسطه آن رفتارها آرام آرام تغییر کند و مجددا به نظم و انضباط قبل از بحران کرونا برگشت.

امدادرسانی هوایی به روستاهای گرفتار شده در برف

اردبیل (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل اعلام کرد امدادرسانی هوایی جمعیت هلال‌احمر اردبیل به‌منظور رساندن موادغذایی و مایحتاج ضروری به روستائیان محصور در برف این استان ادامه دارد.

همه عناوین استانها