امروز: دوشنبه 23 فروردین 1400 - 18:12 تبلیغات

سراسر گیلان قرمز شد

رشت (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد همه شهرستان های گیلان به جز یک شهرستان قرمز است.

سلامتی دانش آموزان را جدی بگیرید

تهران(پانا)- برگزاری امتحانات حضوری علاوه بر به خطر افتادن سلامتی دانش آموزان و معلمان، با تغییر شیوه امتحانات پس از حدود ۸ ماه نیز کار را برای دانش آموزان دشوار کرده و باعث ایجاد سردرگمی و استرس می شود.

آموزگاران ابهر حماسه‌ای دیگر آفریدند

زنجان (پانا) - جمعی از آموزگاران دبستان دخترانه نرجس با پرداخت بدهی مالی خانواده یکی از دانش آموزان این آموزشگاه که به علت مشکلات مالی و چک های برگشتی در زندان به سر می‌برد موجبات آزادی این اولیا را فراهم کردند.

نیشابور به استقبال روز ملی عطار می رود

نیشابور ( پانا)- رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور خبر داد همزمان با 25 فروردین بزرگداشت روزملی شیخ فرید الدین محمد عطار نیشابوری برنامه های متنوع فرهنگی، ادبی و هنری در نیشابور برگزار می شود.

شکوفه های بهاری همراه با ماسک

به تقویم روی دیوار نگاه می‌کنم. روزها عجله خاصی برای گذشتن دارند انگار همدیگر را هل می‌دهند و با بی رحمی از روی هم می‌گذرند.

وضع کرونا در یزد قرمز؛ بازار همچنان پرتردد

یزد( پانا)- با وجود تاکید ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تعطیلی مشاغل 2،3 و 4 در تمامی شهرهای قرمز کشور، متاسفانه ستاد استانی مقابله با کرونای یزد مصوبه کشوری را اجرایی نمی کند و همچنان به بازگشایی صنوف اعتقاد دارد و تنها تعطیلی پنجاه درصدی در ادارات دولتی اعمال می شود.

همه عناوین استانها