امروز: جمعه 3 بهمن 1399 - 14:22 تبلیغات

آموزش حضوری، اختیاری است

اهواز (پانا) -  وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس با روسای مناطق استان خوزستان در اهواز گفت که حضور دانش‌آموزان در مدارس با صلاحدید خانواده‌ها و به صورت اختیاری است.

اگر از من حمایت نشود از ایران می روم

تبریز(پانا) - گیتی موسوی ورزشکار تبریزی موفق شد ۲ رکورد جدید در ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی کسب کند و اولین رکورد وی کشیدن تریلی به وزن ۱۲تن و ۳۸۰کیلوگرم بود.

تثبیت سواد زندانیان کم سواد منجر به رشد باسوادی می شود

تهران(پانا) - معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، تعامل سازنده با سازمان زندان ها در رفع بی سوادی را مهم بر شمرده و بر انجام فعالیت ها برابر تفاهم نامه دی ماه 1394 مابین سازمان نهضت سوادآموزی و سازمان زندان ها تأکید کرد.

پرندگان مهاجر سوژه ای برای کمدین های شمال کشور

رشت ( پانا) - مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از هنرمندان فعال در حوزه طنز و کمدی خواست با شرکت در جشنواره مجازی استندآپ کمدی شمال کشور با عنوان «لبخند قو» در افزایش شادی در جامعه تلاش کنند.

افزایش سرعت وزش باد در گرگان به ۱۲۹ کیلومتر بر ساعت رسید

گلستان(پانا)- بر اساس بررسی عایق بندی کنتورها و لوله های آب،با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان مبنی بر کاهش محسوس دمای هوا و بروز یخبندان طی شب و روزهای آینده، ضرورت دارد هم استانی های عزیز نسبت به کنترل عایق بندی تاسیسات آب و فاضلاب (کنتور، لوله ها و شیر آلات آب) خصوصا در مناطق کوهستانی مبادرت کنند.

همه عناوین استانها