امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 19:25 تبلیغات

آبشار سحرآمیز بیشه

خرم آباد (پانا) - آبشار بیشه یکی از آبشارهای زیبا و طبیعی لرستان به شمار می‌رود که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

روستای آغشت و قلعه نعروف یکی از بکرترین مکان‌های دیدنی ساوجبلاغ

کرج (پانا) - روستای آغشت روستایی کوچک و زیبا در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز است. این روستا در نزدیکی روستای برغان قرار دارد و دارای جاذبه‌های طبیعی و آب و هوای معتدلی است که در فصل تابستان افراد را از شهرهای تهران و کرج به خود جذب می‌کند.

تن‌پوش‌های سنگسری، گنجینه‌ای نامیرا/ فیلم

سمنان (پانا) - ایل سنگسر بزرگترین ایل عشایری استان سمنان است. البسه و پوشاک سنتی این ایل از تنوع چشم‌نوازی برخوردار است. حفظ این گنجینه نامیرا و انتقال آن به نسل‌های بعد اگر چه با دشواری‌های زیادی همراه است، اما امری ضروری است که می‌تواند به معرفی بیش از پیش فرهنگ این منطقه کمک شایانی کند.

پهنه سمنان؛ گرمابه‌ای به قدمت تاریخ و مذهب /فیلم

سمنان (پانا) - اگر تاریخ دوست باشید و بخواهید سفری به تاریخ داشته باشید، موزه‌ها می‌توانند راه‌گشای شما باشند. حمام حضرت یا حمام پهنه از بناهای تاریخی و جاهای دیدنی سمنان و از موقوفات مسجد جامع‌ سمنان‌ است که در دوره تیموریان ساخته شده است. این بنا بعدها پس از عملیات مرمت و بازسازی به موزه مردم‌شناسی تبدیل شده که این موزه شامل چند غرفه است که در هر یک از این غرفه‌ها ویترین‌هایی شامل لوازم و اشیای تاریخی وجود دارد.

برگزاری جشنواره نوجوان مازنی در مازندران

ساری(پانا)- اولین جشنواره بومی محلی نوجوان مازنی در بخش‌های شعر و دکلمه خوانی، نقالی قصه و خاطره گویی، سرود گروهی و مجری گری با حضور پرشور و دلگرم‌کننده دانش‌آموزان نوجوان استان مازندران برگزار شد.

همه عناوین استانها