امروز: سه شنبه 27 مهر 1400 - 00:54 تبلیغات

اجرای طرح«ما می‌توانیم» برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش‌آموزان دارای معلولیت جسمانی

اصفهان (پانا) - مدیر آموزشگاه متوسطه جسمی حرکتی طاها عنوان کرد برای حل مشکلات مالی دانش‌آموزان دارای معلولیت جسمی، پویشی راه‌اندازی شده که پرداخت هزینه‌های دانش‌آموزان اعم از هزینه‌های درمانی و آموزشی را جایگزین نذر غذای گرم یا محصولات غذایی کرده‌است. این پویش تاثیر زیادی در زندگی این دانش‌آموزان داشته و بسیار مفید واقع شد.

بهبود توانمندسازی روانی، اجتماعی دانش‌آموزان با بازگشایی مدارس

کرمان(پانا)-زمزمه بازگشایی مدارس باعث ایجاد شور و شعف دوباره در دانش‌آموزان شده و گویی با همین حرف شهر هم حال و هوایی دیگر پیدا کرده است. دانش‌آموزان لحظه‌شماری می‌کنند تا با حضور در کلاس، باز هم رنگ تازه‌ای به فضای بی‌روح مدارس بدهند و در واقع حالا، بازگشایی مدارس جهت توانمندسازی روانی، اجتماعی دانش‌آموزان ضرورت بیشتری دارد.

سلامتی ارزشمندترین گنج و ورزش بهترین طبیب است‌

قرچک(پانا) - یک کارشناس و مدرس درس تربیت‌بدنی گفت هر کس برای خود ارزش قائل باشد، به تغذیه سالم و ورزش روزانه اهمیت ‌می‌دهد؛ اگر امروز برای ورزش کردن وقت گذاشته نشود، در آینده بیماری‌های زیادی به وجود می‌آید.

بازگشایی مدارس خلیل‌آباد به‌صورت حضوری از آبان ماه   

کاشمر(پانا) - مدیر آموزش و پرورش خلیل‌آباد از بازگشایی تمامی مدارس این شهرستان به صورت حضوری از ابتدای آبان ماه خبر داد و گفت تا به امروز 70 درصد دانش‌آموزان بالای 12 سال شهرستان خلیل‌آباد واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

اذان گفتن جزئی از زندگی من است

بیرجند(پانا)-پیرمرد 80 ساله روستایی در بیرجند که 55 سال است اذان می‌گو‌ید تاکید می‌کند اذان گفتن جزئی از زندگی‌اش است و تا لحظه پایان زندگی‌ این کار را ادامه خواهد داد، چراکه این کار را برای رضای خداوند انجام می‌دهد.

کولبَران مجاز به ورود چند قلم کالا هستند؟

زاهدان (پانا) - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت برابر ضوابط ابلاغی کوله بران استان در کنار صادرات کلیه کالاهای مجاز صادراتی اجازه دارند بیش از ۸۰۰ قلم کالای تعیین شده وارداتی را وارد کند.

همه عناوین استانها