امروز: دوشنبه 26 مهر 1400 - 23:45 تبلیغات

محمد احمدی: در دو سال اخیر قیمت ساخت فیلم 3 تا 4 برابر شده است

سریال سازی در پلتفرم‌ها جای فیلم‌سازی در سینما را گرفته است/ تهیه‌کننده‌ها نباید فقط متکی بر کارت بانکی‌اش باشد، سواد سینمایی هم مهم است/ فیلم ممکن است جهانی شود اما گیشه پسند نباشد/ در سینما هیچ ژانری جای دیگری را تنگ نکرده اگر سینمادارها مدیریت کنند

چرا ایران با تأخیر 300 ساله وارد رمان شده است

تهران (پانا) - «احمد جولایی» پژوهشگر و نویسنده، معتقد است ایران با یک تأخیر300 ساله وارد ادبیات رمان شده است اما مدرسه دارالفنون ابزار ترجمه کمک کرد تا تغییرات در ادبیات ایران به‌سرعت رخ دهد.

جایزه‌ای که هویت نویسنده را فاش کرد

تهران (پانا) - نویسنده زن داستان های جنایی و معمایی ادبیات اسپانیا با اعلام جایزه یک میلیون یورویی فاش شد و مشخص شد سه مرد با هم این نویسنده این مجموعه داستان ها هستند.

رودابه کمالی درگذشت

تهران (پانا)- رودابه کمالی، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان و از فعالان رسانه‌ای، در ۵۰ سالگی درگذشت.

مختارپور: بکارگیری فعالیت‌های ابتکاری کتابداران فرهنگ رضوی را نهادینه می کند

تهران (پانا) - علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اشاره به روند رو به رشد برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به لحاظ کمی و کیفی طی سال‌های اخیر، بر لزوم صیانت از نعمت و برکت این جشنواره تاکید کرد و فعالیت‌های ابتکاری کتابداران را اقدامی موثر برای جلب مشارکت بیشتر در این جشنواره دانست.

«آهای عشق» از کاوه و خشایار منتشر شد

تهران (پانا) - تک آهنگ «آهای عشق» به خوانندگی کاوه و خشایار در ژانر موسیقی پاپ در حالی منتشر شد که قرار است موزیک ویدیو این اثر به‌صورت فیلم کوتاه موزیکال با حضور نیلوفر پارسا بازیگر سینما و تلویزیون نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

کیارش زندی: طراحی پوسترجشنواره موسیقی نواحی حساسیت بیشتری نسبت به سایر جشنواره ها داشت

تهران (پانا) - طراح پوستر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از روند طراحی پوستر این رویداد سخن گفت و تاکید کرد طراحی پوستر این رویداد حساسیت های بیشتری داشت زیرا بحث قومیت ها مطرح بود.

همه عناوین فرهنگی