امروز: یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 - 01:38 تبلیغات

بازیگری سخت است، صرفاً برای دیده شدن بازیگر نشوید

تهران (پانا) - «مهتاب عسگری» بازیگر نقش «اختر» در سریال یاور درباره اولین تجربه‌های بازیگر شدنش سخن گفته و معتقد است بازیگری کار سختی است و نباید بدون برنامه وارد آن شد. بازیگری برای دیده شدن نیست و باید در آن به درک بهتری از زندگی برساند.

وزیر میراث فرهنگی: مجوز واگذاری ۱۳ اثر  تاریخی فرهنگی صادر شد

تهران (پانا) - وزیر میراث فرهنگی، گردشکری و صنایع دستی اعلام کرد در جلسه کمیته تشخیص نفایس ملی، مجوز واگذاری ۱۳اثر تاریخی فرهنگی از طریق صندوق توسعه صنایع‌دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی صادر شد.

پخش سریال «روزهای آبی» از عید سعید فطر

تهران (پانا) - اولین قسمت سریال تلویریونی «روزهای آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و تهیه‌کنندگی پرویز امیری پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه مصادف با سعید فطر ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

مصادیق مجرمانه محیط زیستی جدید در فضای مجازی

تهران (پانا) - ساترا در راستای افزوده شدن مصادیق مجرمانه محیط زیستی جدید در فضای مجازی در جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، این موضوع را به قید فوریت به رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر اعلام کرد.

ژان میشل فرودون از عباس کیارستمی می گوید

تهران (پانا) - ژان میشل فرودون شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری در صفحه مجازی جشنواره جایزه بین المللی «عکس۵» به صورت زنده درباره عباس کیارستمی و عکس های این هنرمند صحبت می کند.

همه عناوین فرهنگی