امروز: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 21:41 تبلیغات

رویش دوباره پویایی و نشاط در بین دانش‌آموزان فارس

شیراز(پانا) - «سلام حالتون خوبه؟ دخترم میشه صفحت رو بچینی؟» ، «مهره d3 وc4 باید سفید باشه بچه ها» «الو...؟ پسرم ۵ دقیقه دیگه برای تماس تصویری و شروع مسابقه آماده باش»، این ها جملاتی است که در مسابقات مجازی المپیاد رویش که به صورت تماس ویدئویی و با شرکت بیش از ۱۷۰۰ دانش‌آموز در حال برگزاری است از اتاق‌های داوری شنیده می شود.

المپیادمجازی رویش، عدالت تربیتی را به خوبی محقق کرده است

شیراز (پانا) -هفتمین دوره از مسابقات استانی المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی رویش از دیروز در فارس آغاز شده استو بیش از 960 دانش‌آموز دختر از تمام مقاطع در المپیاد استانی بازی های فکری - سرگرمی رویش در رشته های اتللو، مکعب روبیک، جنگا، پنتاگو و لیوان چینی روز گذشته باهم به رقابت پرداختند و امروز بیش از 780 دانش‌آموز پسر نیز از سراسر استان فارس به‌صورت آنلاین با هم به رقابت می‌پردازند.

بررسی معایب و مزایای المپیاد بازی‌های فکری، سرگرمی رویش به صورت مجازی

شیراز (پانا) - المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی رویش از ابتکارات سازمان دانش‌آموزی فارس است که هرساله با شور و هیجان خاصی از مرحله مدرسه آغاز و تا مرحله کشوری ادامه دارد. با شیوع کرونا در کشور از سال گذشته با تغییراتی که در روند اجرای این مسابقات ایجاد شد، به صورت مجازی تداوم یافت و امروز هفتمین دوره از مرحله استانی این المپیاد با حفظ شور و نشاط همیشگی بصورت آنلاین برگزار می‌شود.

10درصدفضا‌های آموزشی فارس نیازمند تخریب و بازسازی است

شیراز (پانا) - به گفته مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان فارس، 10 درصد از ۷ هزار و ۸۰۰ فضای آموزشی موجود در استان فارس نیازمند تخریب و بازسازی است و تلاش زیادی در سال‌های اخیر صورت گرفته است برای اینکه مدارس ایمنی لازم را داشته باشند.