امروز: جمعه 9 آبان 1399 - 00:25 تبلیغات

وقتی برای بار اول از کرونا ترسیدم

امروز که شروع به نوشتن این مطلب می کنم درست ۸ ماه از اولین مورد مثبت شناسایی شده کرونا در استان فارس می گذرد و به خاطر می آوردم این هشت ماه را به صورت شبانه روزی و در جبهه های مختلف به حالت آماده باش و جنگ و نگرانی گذرانده ام.

مراجعه نزدیک به 1900 نفر به مراکز درمانی کرونا در 24 ساعت گذشته در فارس

شیراز (پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از ارائه خدمات به یک هزار و ۸۷۷ مورد مراجعه کننده در روز گذشته، در مراکز منتخب ۱۶ ساعته کرونا در شیراز خبر داد و این مراکز را مرجع اصلی ارایه مراقبت به بیماران کووید۱۹ معرفی کرد.

بی تدبیری و رهاسازی آب شور از حوضچه نمکی ماهیان را به کام مرگ کشید

شیراز (پانا) - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز با ابراز تاسف از تلف شدن تعداد زیادی از ماهی‌های رودخانه جره به علت بیتدبیری متولیان امر گفت کارشناسان محیط زیست شهرستان شیراز  با دریافت گزارش‌های محلی مبنی بر تلف شدن تعداد زیادی از ماهیان رودخانه جره در محدوده روستای رمقان تا مسقان کهمره سرخی به سرعت به محل مذکور اعزام شدند.

 موزه تاریخ آموزش و پرورش فارس پس از 20 سال وقفه راه‌اندازی می‌شود

شیراز (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس از راه اندازی موزه تاریخ آموزش و پرورش فارس پس از 20 سال وقفه در آینده ایی نزدیک خبر داد و گفت این موزه با ارزش تداعی گر دوران تکاملی آموزش و پرورش در استان فارس است.