امروز: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 20:38 تبلیغات

تقویت روحیه کار تیمی و ایجاد حس رقابت یکی از سمبل‌ها و اهداف این مسابقات است

تبریز (پانا) - عضو شورای سیاستگذاری و رئیس ستاد برنامه‌ریزی مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی دارالقرآن‌های سراسر کشور با اشاره به اهمیت وجود کار تیمی، تقویت روحیه کار تیمی و ایجاد حس رقابت بین دانش‌آموزان را یکی از سمبل‌ها و اهداف این مسابقات دانست.

تلاوت قرآن وسیله‌ای برای رسیدن به فضیلت است

تبریز (پانا) - ناظر ستاد برنامه‌ریزی مسابقات همخوانی و مدیحه سرایی دارالقرآن های سراسر کشور با اشاره به اهمیت وجود قرآن برای جامعه اسلامی، تلاوت کردن قرآن را وسیله‌ای برای رسیدن به فضیلت دانست.

وزارت آموزش و پرورش، بزرگترین متولی برنامه های قرآنی است

تبریز(پانا) - دبیر ستاد برنامه ریزی مسابقات هم‌خوانی قرآن کریم و مدیحه‌سرایی مراکزدارالقرآن‌ سراسر کشور، وزارت آموزش و پرورش را بزرگترین متولی برنامه های قرآنی دانست که قریب بر ۲۰ سال است؛ فعالیت های قرآنی در آن درحال برگزاری است.

ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با کلید واژه انقلاب اسلامی

تبریز (پانا) - ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با کلید واژه انقلاب اسلامی، فرصت نقد و پژوهش برای نوجوانان در خصوص دستاوردهای انقلاب، لزوم تاسیس نهادی برای ساماندهی فعالیت‌های مجازی حوزه کودک و نوجوان و اهمیت کار فرهنگی برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش مرکز بهزیستی از جمله نکاتی بود که توسط نمایندگان ادارات در این جلسه موردتاکید قرار گرفت.

زیرساخت آذربایجان‌شرقی برای داوری مسابقات قابل تحسین است

تبریز (پانا) - مسئول کمیته فنی پنجمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه‌سرایی به تلاش های عوامل استان اشاره کرده و زیرساخت‌های این استان را برای داوری آثار و ارتباط با سایر استان‌ها شایسته تقدیر عنوان کرد.