امروز: سه شنبه 9 خرداد 1402 - 05:31 تبلیغات

نشست خبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با موضوع اجرای قانون جوانی جمعیت

نشست خبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، با همراهی مدیرکل راه و شهرسازی و مدیر‌کل امور زنان و خانواده استانداری یزد، با موضوع اجرای قانون جوانی جمعیت در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد.

برپایی طرح صبحگاه عصمت در دبستان آیت الله غفاری خاتم

طرح صبحگاه عصمت به‌مناسبت گرامیداشت روز دختر و هفته کرامت با محوریت برنامه‌هایی چون رعایت حجاب، شرکت در نماز جماعت، رعایت اخلاق انسانی _اسلامی و رعایت روابط بین فردی برمبنای ارزش‌های اسلامی، در دبستان آیت الله غفاری شهرستان خاتم اجرا شد.

عطرافشانی و گلباران گلزار شهدای بافق

به‌مناسبت سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، مسئولان شهرستان بافق در آیین عطر‌افشانی و گلباران گلزار شهدا شرکت کردند و با ادای احترام به مقام شامخ شهیدان با آرمان‌های انقلاب و امام راحل تجدید پیمان کردند.

تکریم و معارفه مسئول بسیج هنرمندان شهرستان ابرکوه

همزمان با دهه کرامت و سالروز فتح خرمشهر؛ روز مقاومت، ایثار و پیروزی، مراسم تکریم و معارفه مسؤل بسیج هنرمندان شهرستان ابرکوه با حضور فرماندار، مسئول بسیج هنرمندان استان و جمعی از مسئولان شهرستانی، در محل فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

برگزاری همایش توانمندسازی معاونان پرورشی و مربیان عضو سازمان دانش‌آموزی ناحیه یک

یزد (پانا) - همایش توانمندسازی معاونان پرورشی، مشاوران و مربیان عضو سازمان دانش‌آموزی ناحیه یک یزد، به مناسبت سالروز تأسیس سازمان دانش‌آموزی در محل پارک کوهستان با حضور مسئولان آموزش و پرورش ناحیه یک و با اجرای برنامه‌های متنوع و برگزاری مسابقه برگزار شد.

جلسه هم‌اندیشی سرگروه‌های پرورشی ناحیه یک به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

جلسه هم‌اندیشی سرگروه‌ها و سر تیم‌های معاونان همیار پرورشی هرسه مقطع ناحیه یک یزد با حضور مسئولان اداره‌کل آموزش و پرورش و اداره ناحیه یک یزد به‌مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر و با هدف تبادل اطلاعات و تجربیات و تقدیر از سرگروه‌ها و سرتیم های پرورشی در خانه سنتی ابراهیمی یزد برگزار شد.

متبرک شدن دانشگاه فرهنگیان یزد به پرچم مطهر رضوی

همزمان با دهه مبارک کرامت، خدام حرم نورانی حضرت امام رضا (ع) همراه با پرچم آستان قدس رضوی، فضای دانشگاه فرهنگیان یزد را در حضور دانشجو معلمان، استادان، مسئولان و کارمندان پردیس شهیدان پاک نژاد یزد، عطرآگین کردند.