امروز: جمعه 14 آذر 1399 - 12:35 تبلیغات

به دنبال جبران کاهش درآمدهای ناوگان شهری اعم از تاکسی ها و اتوبوس ها در کرمانشاه هستیم

کرمانشاه (پانا) استاندار کرمانشاه گفت: در 8 ماه اول امسال نسبت به 8 ماه سال قبل تردد اتوبوس ها و تاکسی ها در شهر کرمانشاه با 30 درصد کاهش روبرو بوده است و در این 8 ماه درصد جابجایی مسافر حدود 40 کاهش داشته است.

بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی هشتم آذرماه 1399 در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود

در راستای تفاهم‌نامه مشترک بین وزارت علوم، آموزش‌وپرورش،،کشور و صداوسیما و جمعیت هلال‌احمر؛ بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی هشتم آذرماه 1399 به‌صورت مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود.

جلسه هم اندیشی عدالت آموزشی استان کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه (پانا) - جلسه هماهنگی سازمان دانش آموزی استان کرمانشاه و اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 در خصوص برگزاری کلاس های آنلاین در تحقق عدالت آموزشی و مراسم اهداء تبلت به دانش آموزان بی بضاعت در محل آموزش و پرورش ناحیه 3 کرمانشاه با حضور اساتید دانشگاهی برگزار شد.

پیام استاندار کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت

کرمانشاه (پانا)- استاندار کرمانشاه ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت به عنوان نماد همدلی و همبستگی مسلمانان،گفت رمز موفقیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، وحدت است و همه باید تلاش کنیم که انسجام و وحدت را حفظ و مستحکم تر کنیم.

پاسخ استانداری کرمانشاه به موضوع انتقاد از درخواست منتشر شده برای تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان

کرمانشاه (پانا)- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه عنوان کرد موضوع استخدام پیمانی تعدادی از فعالان ستادهای انتخاباتی صحت ندارد و درخواست ارسالی برای ساماندهی و تبدیل وضعیت قرارداد کارکنانی است که در زمان استانداران سابق و حتی دولت دهم به کارگرفته شده اند.

جذب بیش از 6 هزار دانش آموز پیشتاز در اسلام آباد غرب

کرمانشاه (پانا)- حسین مرعشی رییس سازمان دانش آموزی شهرستان اسلام آباد غرب گفت هدف از مشارکت دانش آموزان در پیشتازان، برنامه ریزی برای استفاده مفید از اوقات فراغت و آماده سازی برای پذیرش مسئولیت های فردی و اجتماعی بوده است.