مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌‌و‌بختیاری خبر داد:

چهارمحال و بختیاری میزبان المپیاد ورزشی پسران مدارس سمپاد کشور

شهرکرد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری مسابقات ورزشی برای یک هزار و ۱۰۰ نفر از دانش‌آموزان پسر مدارس سمپاد کشور از ۲۸ تیر لغایت ۶ مرداد در این استان خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۸۶۴۲۵
لینک کوتاه کپی شد
چهارمحال و بختیاری میزبان المپیاد ورزشی پسران مدارس سمپاد کشور

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری؛ افشین امیریان گفت: برنامه‌ریزی لازم برای استقبال از شرکت‌کنندگان در این مسابقات صورت گرفته و آمادگی لازم برای میزبانی از این مسابقات در استان وجود دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان پسر در این مرحله از مسابقات در رشته‌های فوتسال، تنیس روی میز و شطرنج در 2 دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی گفت: برنامه افتتاحیه مسابقات فوتسال و شطرنج دانش‌آموزان متوسطه اول در روز جمعه (۲۹ تیر) ساعت ۵ بعد از ظهر و برنامه افتتاحیه مسابقات فوتسال تنیس روی میز و شطرنج متوسطه دوم نیز در روز چهارشنبه (۳ مرداد) ساعت ۵ بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری گفت: به‌منظور اجرای مطلوب مسابقات علاوه بر ظرفیت سالن‌های ورزشی آموزش و پرورش از ظرفیت سالن‌های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل ورزش و جوانان استان نیز استفاده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار