کیومرث هاشمی: اقدامات حوزه ورزش بعد از انقلاب بی‌نظیر بوده است

تهران (پانا) - دومین نشست ستاد ملی سند آمایش سرزمینی ورزش کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه برگزار شد و وزیر ورزش در این نشست بر دستاوردهای بی‌نظر حوزه ورزش بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی تاکید کرد.

کد مطلب: ۱۴۷۸۰۱۳
لینک کوتاه کپی شد
کیومرث هاشمی: اقدامات حوزه ورزش بعد از انقلاب بی‌نظیر بوده است

کیومرث هاشمی در این جلسه با تاکید بر اینکه طرح آمایش سرزمینی عدالت را در ورزش کشور ایجاد خواهد کرد، اظهار داشت: اقداماتی که بعد از انقلاب اسلامی در حوزه ورزش انجام شده، بی‌نظیر بوده است اما به دلیل عدم بهره‌وری نتوانسته‌ایم به توسعه مدنظر دست پیدا کنیم.

وی افزود: مشکل امروز ما، کمبود سرانه ورزشی نیست و امروز در جهان بحث بهره‌وری مورد توجه است. موضوع دیگر بحث عدم عدالت در توزیع امکانات است که با اجرای طرح آمایش سرزمینی این مشکل حل می‌شود. اگر بتوانیم اعداد و ارقام را درخصوص سرانه‌های ورزشی کشور به درستی اطلاع‌رسانی کنیم، می‌توانیم نشان دهیم که چه اندازه در این چهار دهه که از انقلاب می‌گذرد، دستاوردهایی خوبی در ورزش کشور ایجاد شده است.

همچنین در این نشست رضا شجیع، مدیر پروژه طرح آمایش سرزمینی، سحر زارع رییس مرکز فناوری و اطلاعات وزارت ورزش و تنی چند از دیگر مدیران این پروژه توضیحاتی را در خصوص اجرای مصوبات نشست اول طرح ارائه کردند.

در این نشست برنا فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع، مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان، علیرضا پسندیده مدیرکل حوزه وزارتی، غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک و دیگر اعضای ستاد آمایش سرزمینی ورزش کشور حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار