هاشمی در حاشیه حضور در مرقد مطهر امام راحل:

جامعه ورزش به ارزش‌های انقلاب پایبند هستند

فعلاً صحبتی برای حضور آیت الله رئیسی در قطر نیست

تهران (پانا) - هاشمی در حاشیه مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، بر پایبندی جامعه ورزش به ارزش‌‌های انقلاب اسلامی تأکید کرد.

کد مطلب: ۱۴۴۶۶۷۱
لینک کوتاه کپی شد
جامعه ورزش به ارزش‌های انقلاب پایبند هستند

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: جامعه ورزش، همیشه در این ایام در مرقد مطهر امام خمینی(ره) حضور پیدا کرده و با آرمان‌های ایشان تجدید میثاق می‌کنند، تا نشان بدهند که به ارزش‌های انقلاب پایبند هستند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: ان‌شاءالله بتوانیم رهرو خوبی برای امام امروز جامعه مقام معظم رهبری باشیم و در سایه ایشان، رهرو خوبی برای انقلاب باشیم.

وی با اشاره به علاقه جامعه ورزش به امام (ره) ادامه داد: جامعه ورزش ارزش انقلاب را می‌دانند و ارزش زیادی قائل هستند. آنها که در میادین مختلف می‌روند، نسبت به ارزش‌ها پایبند هستند و با مدال‌آوری و قهرمانی‌ها باعث تقویت جمهوری اسلامی و غرور ملی می‌شوند.

هاشمی در پاسخ به این سئوال که آیا رئیس جمهور برای فینال جام ملت‌های آسیا به قطر می‌رود، اظهار داشت: من در جریان این موضوع نیستم، معمولاً مسئولان در این سطح دعوت می‌شوند، ولی فعلاً صحبتی برای حضور آیت الله رئیسی نیست. اما خودم برای بازی نیمه نهایی به قطر سفر خواهم کرد، ان‌شاءالله تیم ملی ابتدا به فینال صعود کند و پس از آن تصمیم‌گیری می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار