رکورددار اجرای کنسرت در سال ۱۴۰۲ چه کسی است؟

تهران (پانا)- مجید رضوی؛ خواننده پاپ جوان موفق شد تا با ۲۶۷ نوبت اجرای زنده طی سال گذشته، یک رکورد عجیب در این زمینه از خود به جای گذارد.

کد مطلب: ۱۴۶۵۱۵۴
لینک کوتاه کپی شد
رکورددار اجرای کنسرت در سال ۱۴۰۲ چه کسی است؟

سال گذشته برای اجراهای پاپ کشور، یک سال خوب بود. تعدد اجراها در کنار وفور سبک‌های مختلف سبب شد تا مخاطبان با دستی باز، کنسرت خواننده موردعلاقه خود را انتخاب کنند.

اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید در سالی که کنسرت‌های پاپ، رکورد خوبی را به لحاظ کمیت شاهد بود، مجید رضوی بیشترین اجرا را در اختیار خود قرار داد؛ طبق بررسی‌های به‌عمل آمده، مجید رضوی موفق شد تا در سال جاری، ۲۶۷ اجرای داخلی را تجربه کند. به‌عبارتی اگر دو ماه محرم و صفر را از مجموع سال فاکتور بگریم به این نتیجه می‌رسیم که رضوی در هر ماه، ۲۶/۲ اجرا را تجربه کرده است که یک آمار خیره‌کننده در این حوزه به شمار می‌رود.

رضوی پیشتر و در بازه اواخر بهمن ۱۴۰۱ که موج جدید کنسرت‌ها در کشور به راه افتاد تا اواخر تیرماه ۱۴۰۲ که ماه محرم آغاز شد، با ۱۶۱ نوبت اجرا، با اختلاف بسیارزیاد، رکورددار اجرا در کشور بود.

طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده، برای ۲۶۷ نوبت اجرای رضوی در سال جاری، حدود ۳۰۰ هزار مخاطب حضور داشتند که متوسط برای هر اجرا، هزار و ۱۴۶ مخاطب در اجرای این خواننده جوان حاضر بودند.

البته سال ۱۴۰۲ برای رضوی، تنها در انحصار کنسرت قرار نداشت چرا که وی در این سال، ۶ آهنگ فرشته، قلبمی پس، زیبا، تنگ میشه دل، متاسفانه و دوست دارم را منتشر کرد. درواقع رضوی برای هر ۲ ماه، یک آهنگ جدید را به بازار عرضه کرده است.

مدیریت کلیه فعالیت‌های هنری مجید رضوی اعم از تولید موزیک، برگزاری کنسرت ها و ... تحت نظر شرکت فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیرنوین با مدیریت محمدرضا خانزاده انجام‌ می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار