دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر مشخص شد

تهران (پانا) - دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی معرفی شد.

کد مطلب: ۱۴۶۳۶۴۴
لینک کوتاه کپی شد
دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر  مشخص شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، «مجید منادی» به عنوان دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر، با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی معرفی شد.  

در متن حکم مجید منادی و خطاب به وی آمده است: «جشنواره تئاتر فتح خرمشهر به عنوان یکی از رویدادهای شاخص تئاتر در حوزه مقاومت و ایثار، واجد جایگاه ارزشمندی در میان هنرمندان شریف تئاتر و مردمان صبور و استوار خوزستان، به ویژه خرمشهر است. 

رویدادی که محمل وجیهی برای ثبت صحنه¬های ایثار قهرمانان راستین وطن در قاب ماندگار هنرنمایش، از دریچه بینش و خلاقیت اهالی محترم این هنر است و بی¬گمان شایسته پایش و ارتقای همواره. 

نظر به تجربه و تعهد جنابعالی و مسئولیت شما در مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به موجب این حکم به عنوان «دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر» منصوب می¬شوید. 

امید که به لطف ایزد مهربان، با برنامه¬ریزی مناسب، هم افزایی توان و امکانات نهادهای استانی و بهره-مندی از تخصص و تجربه هنرمندان تلاشگر خوزستان و به ویژه هنرمندان آبادان و خرمشهر قهرمان در برپایی شایسته این رویداد هنری پیروز و سربلند باشید.» 

مطابق فراخوان اعلام شده بیست و پنجمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، این جشنواره از 29 اردیبهشت تا 3 خردادماه 1403 در شهر خرمشهر(استان خوزستان) برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار