فیلم‌های تلویزیون در هفتم فروردین‌ماه

تهران (پانا) - فهرست فیلم های شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، نمایش، کودک، امید، افق، سلامت، فراتر و ورزش برای امروز دوشنبه هفتم فروردین ماه مشخص شدند.

کد مطلب: ۱۳۵۸۸۸۷
لینک کوتاه کپی شد
فیلم‌های تلویزیون در هفتم فروردین‌ماه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «بر فراز برلین»، «به خانه بازگرد»، «مرد خاکستری»، «حمل طلا»، «گروه فک های تکاور»، «گردهمایی»، «من زلاتان هستم»، «نابخشودنی»، «گینس»، «ترس و لرز»، «خط لوله»، «بازگشت دایه مکفی»، «بیست و یک پل»، «پیروزی با افتخار»، «کوآتی»، «بازگشت بچه های راه آهن»، «چرنوبیل»، «بی نظم منظم ـ خدمتکار نامرتب»، «ونوم کارنیج وارد می‌شود» و «آخرین مبارزه»؛ ۲۰ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن امروز دوشنبه هفتم فروردین از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «بر فراز برلین» به کارگردانی «کنستانتین بوسلوف»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی ماکسیم بیتوکوف، سرگئی پوسکپالیس، جلا مسکی و سرگئی گیلیوف؛ داستان آماده سازی اولین بمباران برلین توسط نیروی هوایی شوروی در اوت ۱۹۴۱ را روایت می کند. پیچیدگی این کار نه تنها در دفاع هوایی قدرتمند سرزمین های آلمان، بلکه در محدوده پرواز نیز بود.

**************************************************


شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «به خانه بازگرد» به کارگردانی «چی لونگ لاو»، امروز دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دانی ین، سیسیلا هان و بینگ جیا خواهیم دید: دی با همسر و دو فرزندش برای تفریح راهی کوهستان می‌شوند. پسرش بر اثر یک دعوای خانوادگی کوچک از آن‌ها جدا شده و گم می‌شود و ...

**************************************************


شبکه سه سیما

فیلم سینمایی جدید «مرد خاکستری» به کارگردانی «آنتونی روسو»، امروز دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آیشواریا سونار، آلفره وودارد و آنا د آرماس خواهید دید: شیش یک زندانی است که به جرم قتل ناپدریِ بد خویش در سال ۱۹۹۵ به زندان افتاده و چند دهۀ دیگر را نیز باید در زندان بگذراند. مأموری به نام دونالد فیتزروی در ازای مأموریت های فوق سری او را از زندان درآورده و آموزش می دهد. او یگانی به نام سییِرا تشکیل داده که زندانیان CIA پر نفوذ بدون خانواده و بدون هویت در آن عضویت داشته و از پسِ مأموریت های بسیار محرمانه برمی آیند.

**************************************************


شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «حمل طلا» به کارگردانی «هالوارد برین»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آیدا الیز بروخ، جان اویگاردن و گارد بی. ایدزولد آمده است: سال ۱۹۴۰ است و تهاجم آلمان به نروژ آغاز شده است. در حالی که پادشاه و اعضای دولت به مکان امن‌تری منتقل شده‌اند، برنامه‌هایی برای اطمینان از این که آلمانی‌ها به ذخایر طلای بانک مرکزی نروژ دست پیدا نمی‌کنند، آغاز شده است. کارمندان بانک مرکزی به دنبال هر کامیونی در شهر هستند تا طلاها را بار بزنند. علیرغم اینکه هاسلوند شخصیتی نیست که قهرمان باشد اما ناگهان خود را مسئول کامیون‌هایی می‌بیند که انبوهی شمش طلا را به شهر امن لیلهامر می‌برند.

**************************************************


شبکه پنج سیما


انیمیشن سینمایی جدید «گروه فک های تکاور» به کارگردانی «روئل رینه»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این انیمیشن با بازی آنجلی بهیمانی، بیل فارمر و باب برگن خواهیم دید: کوین که یک فوک دریایی است و با بنجی دوستان صمیمی هستند و همیشه در آب های آزاد با هم خوش می گذرانند، گیر یک کوسه قوی و سمج می افتند و فرار می کنند. ولی بنجی گیر می افتد و خورده می شود. کوین که پلاک گردن او را در دهان کوسه می بیند مطمئن می شود که بنجی کشته شده است و به کشتی برمی گردد. در آنجا با همه دوستانش و یک کاپیتان کشتی تصمیم می گیرند که کاری کنند که حساب کوسه های طماع را برسند و آنها را از آب های آزاد بیرون کنند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «گردهمایی» به کارگردانی «سورش تریونی»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ویدیا بالان، شفالی شاه و روهینی هاتنگادی خواهیم دید: مایا منون مجری مشهور تلویزیون از همسرش جدا شده است و با پسر معلولش آیوش و مادرش زندگی می کند. او در کارش جسارت زیادی دارد. زنی به نام رکسانا سال ها است که در خانه او کار می کند. یک شب مایا دیر وقت به سمت خانه می رود و به خاطر خستگی چرت می زند که با دختر جوانی تصادف می کند ولی از صحنه تصادف فرار می کند و به خانه می رود. صبح روز بعد متوجه می شود که کسی که با او تصادف کرده آلیا دختر رکسانا است ولی چیزی به او نمی گوید و آلیا را به بیمارستان خصوصی انتقال داده و هزینه های درمان را می پردازد.

**************************************************


شبکه نمایش

فیلم سینمایی «من زلاتان هستم» به کارگردانی «ینس شوگرن»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۰۱:۳۰ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گرانیت روشیتی، دومینیک اندرسون باجرکتاتی و سدومیر گلیسوویچ خواهیم دید: زلاتان ابراهیموویچ نوجوان متولد سوئد به همراه خواهر و برادر خود نزد مادرشان زندگی می کنند. پدر و مادر از هم جدا شده اند ولی هر دو تلاش می کنند زندگی و مدرسه بچه ها را پیگیری کنند. زلاتان عاشق فوتبال است و در یک تیم محلی بازی می کند اما او به دلیل ناسازگاری در تیم و مدرسه همواره مورد بی توجهی مربی و معلمان قرار دارد. از طرفی مادر زلاتان ناخواسته درگیر یک ماجرای کلاهبرداری و سرقت شده و لذا بچه ها باید مدتی نزد پدرشان زندگی کنند. زلاتان تصمیم می گیرد برای همیشه پیش پدرش بماند، او استعداد فوق العاده ای در فوتبال دارد اما به دلیل درگیری با دیگران بسیاری از مواقع روی نیمکت می نشیند. پدرش سعی می کند به او یاد دهد که باید صبورتر باشد و در نهایت زلاتان با کمی خویشتنداری و انضباط موفق می شود به یک تیم واقعی فوتبال راه پیدا کند. حالا پس از سال ها زلاتان در تیم آژاکس بازی می کند ولی ...

**************************************************

فیلم سینمایی «نابخشودنی» به کارگردانی «نورا فینگشیت»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ساندرا بولاک، ویولا دیویس و وینسنت دونوفریو آمده است: روث اسلتر دختر جوانی است که با خواهر ۵ ساله اش زندگی می کند و پدر و مادر آن دو مدتی قبل فوت کرده اند. به دلیل بدهی به بانک، وقتی که کلانتر و مامور بانک برای بیرون انداختن آنها از خانه شان مراجعه می کنند، در اثر یک حادثه کلانتر مضروب شده و کشته می شود. روث به خاطر این قتل ۲۰ سال به زندان می افتد و خواهر خردسالش را برای سرپرستی به خانواده ای دیگر می دهند. حالا او بعد از ۲۰ سال به خاطر رفتار خوب عفو مشروط گرفته و از زندان بیرون آمده و قصد دارد خواهرش را ملاقات کند ولی از لحاظ قانونی این امکان را ندارد و اگر به دیدن خواهرش برود عفو مشروطش باطل خواهد شد.

**************************************************

فیلم سینمایی «گینس» به کارگردانی «محسن تنابنده»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: سه برادر که در یک مزرعه شترمرغ کار می کنند، تصمیم می گیرند تا کار بزرگی انجام داده و نام یکی از شترمرغ ها را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کنند که در ادامه اتفاقات مختلفی برای آنها به همراه دارد و ...

رضا عطاران، محسن تنابنده، حسین اسکندری و جمال اجلالی در فیلم سینمایی «گینس» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «ترس و لرز» به کارگردانی «راب لترمن»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آر.ال. استاین، جک بلک، اودیا راش و دیلن مینت خواهیم دید: مادر زک در شهری شغلی پیدا کرده و آن‌ها باید به آن شهر مهاجرت کنند. در شهر جدید زک با دختر همسایه‌اش هانا که پدری سخت‌گیر و مستبد دارد آشنا شده و متوجه رفتار عجیب و ناعادلانۀ او با هانا می‌شود. یک‌ شب زک در حالی جیغ‌های هانا را می‌شنود که درخواست کمک می‌کند؛ به همین دلیل با پلیس تماس می‌گیرد و به‌این‌ترتیب وارد خانه می‌شوند. پرس‌وجوهای پلیس از پدر هانا به نتیجه نمی‌رسد و آن‌ها خانه را بدون یافتن هانا ترک می‌کنند؛ اما زک همچنان معتقد است که هانا درخطر بوده؛ به همین خاطر به کمک دوستش شبانه دوباره وارد خانۀ آن‌ها می‌شوند...

**************************************************

فیلم سینمایی «خط لوله» به کارگردانی «ها یو»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سئو این گوک، لی سو هیوک و ایوم مون سوک خواهیم دید: پندولی به همراه تیم خود برای افرادی‌ که قاچاق نفت می‌کنند کار می‌کند. آنها از خط اصلی نفت کشور انشعاب باز می‌کنند تا از این طریق دزیدی نفت انجام دهند و سود کنند. اما در این بین، میان او و کارفرمایش اختلاف می‌افتد و آنها باهم درگیر می‌شوند و ...

**************************************************

فیلم سینمایی «بازگشت دایه مکفی» به کارگردانی «سوزانا وایت»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اما تامپسون، مگی جیلنهال و رالف فاینس خواهیم دید: ایزابل زن جوانی است که در یک فروشگاه کوچک در کنار یک پیرزن فراموش کار برای امرار معاش خانواده تلاش می کند. همسر او به جنگ رفته و ایزابل مجبور است تا از سه فرزند کوچکش نگهداری کرده و از طرفی خرج خانه را تأمین کند. برادر شوهر او فیل به خاطر بدهی سعی دارد تا ایزابل را به فروش مزرعه گندمش راضی کند ولی ایزابل علی رغم مشکلات مالی نمی پذیرد. از طرف دیگر خواهر زاده های ایزابل برای مدتی به خانه آنها آمده و از همان ابتدا با فرزندان ایزابل به دعوا و لجبازی های کودکانه مشغول می شوند. ایزابل که از کنترل اوضاع خانه و آرام کردن بچه ها مستأصل و ناتوان شده با ورود شبانه دایه مک فی مقداری امید پیدا می کند.

**************************************************

فیلم سینمایی «بیست و یک پل» به کارگردانی «برایان کرک»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی چادویک بوزمن، سیه‌نا میلر، تیلور کیچ و استفان جیمز خواهید دید: آندره دیویس یک کارآگاه پلیس که در پرونده های خود چند مورد شلیک به مجرم داشته است، توسط مسئولین خود تحت فشار است و جلسات بازپرسی را می گذراند. در یکی از شب های منطقه منهتن نیویورک دو جوان یکی سفیدپوست و دیگری سیاهپوست قرار است سی کیلو کوکائین را از یک انبار سرقت کرده و به باندهای تبهکار شهر بفروشند. اما ناگهان چند پلیس در محل سرقت حاضر می شوند و پس از درگیری و با کشته شدن شش پلیس آنها موفق به فرار می شوند. دیویس مسئول پرونده می شود و دستور می دهد تمام خروجی های شهر و بیست و یک پل منطقه منهتن را ببندند. هر چقدر از ماجرا می گذرد دیویس متوجه می شود پلیس نیویورک علاقه ای به زنده دستگیر کردن این دو مجرم ندارد. او متوجه می شود پلیس نیویورک و حتی رییس یکی از واحدها معروف به واحد ۸۵ سال هاست با گروه های تبهکار مواد مخدر شهر همکاری دارند و با ماشین پلیس برای این گروه ها کوکایین جابجا می کنند و به کمک یک مرد پول های به دست آماده را پولشویی کرده و ...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «پیروزی با افتخار» به کارگردانی «امانوئل کورکول»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی کاد مراد، دیوید آیالا و لامین سیسوخو خواهیم دید: یک بازیگر مشهور فرانسوی که دوران اوج خود را در بازیگری طی کرده است، در بازنشستگی تصمیم می‌گیرد با زندانیان تئاتر کار کند. در ابتدا زندانیان او را نمی‌پذیرند و علاقه ای به اجرا ندارند، اما پس از مدتی با یکدیگر دوست می‌شوند و ...

**************************************************


شبکه کودک

انیمیشن سینمایی جدید «کوآتی» به کارگردانی «رودریگو پرز کاسترو»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: کوآتی که بین حیوانات جنگل زندگی می کند، هیچ همنوعی ندارد و به دنبال پیدا کردن سایر اعضای خانواده اش است. مار شروری که قصد رسیدن به فرمانروایی حیوانات را دارد، کوآتی را مزاحم می بیند و او را از سایر حیوانات جدا می کند. کوآتی برای پیدا کردن خانواده و محلی برای زندگی با دوستش به راه می افتد که ...

**************************************************


شبکه امید

فیلم سینمایی جدید «بازگشت بچه های راه آهن» به کارگردانی «مورگان متیوز»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۶ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی آستین هاینز، بو گاددون و ادن همیلتون خواهیم دید: در سال ۱۹۴۴ موج جدیدی از بمباران ها در طول جنگ جهانی دوم بر بریتانیا وارد می شود. خواهر و برادر لیلی ۱۴ ساله، پتی ۱۱ ساله و تد واتس ۷ ساله از منچستر به دهکده ای در غرب رایدینگ یورکشایر می روند. جایی که بابی واتربری، دختر مدرسه اش آنی و نوه ۱۳ ساله اش توماس از آنها استقبال می کنند. همه بچه ها توسط مردم محلی انتخاب می شوند تا به آنها خانه بدهند، اما به دلیل درخواست مقامات مبنی بر جدا نشدن خواهر و برادرها، این سه نفر رها می شوند. وقتی هیچ کس دیگری آنها را نمی برد، بابی آنها را به خانه خود می برد. خواهر و برادرها به سرعت با توماس دوست می شوند. روزی بچه ها در اطراف خانه مشغول بازی بودند که ...

**************************************************


شبکه افق

فیلم سینمایی جدید «چرنوبیل» به کارگردانی «دنیلا کوزلوسکی»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۳ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آندری آرچاکوف، آنتون شوارتز و آرتور بشاستنی آمده است: پیش از وقوع فاجعه‌ی چرنوبیل، یک آتشنشان جوان که به تازگی دستور دریافت کرده که از شهر چرنوبیل به کی‌یِف منتقل شود، با نامزد قدیمی‌اش مواجه می‌شود و همچنین پی می‌برد که فرزندی نیز از او دارد و در طی این ۱۰ سال دوری از فرزندش خبر نداشته است. در ادامه فاجعه‌ی چرنوبیل رخ می‌دهد و مردم منطقه پیرامون نیروگاه اتمی چرنوبیل تخلیه می‌شوند و پسر کوچک آتشنشان نیز به دلیل قرار گرفتن در معرض تشعشعات بیمار می‌شود. پس از بیمار شدن پسر کوچک و ناراحتی‌های فراوان همسرش، او تصمیم می‌گیرد برای نجات شهر، خود را به نیروگاه برساند و به آتشنشان‌ها و دیگر کسانی که جانشان را برای نجات مردم و شهر به خطر انداخته بودند ملحق شود. او با دو نفر دیگر وارد محفظه آبی زیر نیروگاه می شود تا بتواند شیر تخلیه آب را باز کرده و آب تخلیه شود تا از فاجعه عظیم جلوگیری شود. آب محفظه خنک کننده اکنون بسیار داغ شده و ...

**************************************************


شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)

فیلم سینمایی «بی نظم منظم ـ خدمتکار نامرتب» به کارگردانی «فرانک تاشلین»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۰:۳۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جری لوئیس، گلندا فارل و سوزان اُلیور خواهید دید: جروم نیکل بی که علاقه زیادی به دکتر شدن دارد و در دانشکده پزشکی تحصیل می کند به علت اینکه نمی تواند درد و رنج بیماران را ببیند از دانشکده اخراج می شود و در بیمارستانی مشغول به کار می شود. او سعی دارد تمام کارهایی که به او محول می شود را به نحوه احسن انجام دهد ولی ...

**************************************************

شبکه فراتر (۴k)
فیلم سینمایی «ونوم کارنیج وارد می‌شود» به کارگردانی «اندی سرکیس»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۲۲ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی تام هاردی، وودی هارلسون و میشل ویلیامز خواهید دید: ادی براک تلاش می کند تا با زندگی جدید و توانایی ابرانسانی که توسط یک موجود بیگانه در اختیارش قرار گرفته، سازگار شود و در عین حال هم بتواند به خوبی از آن استفاده کند. براک سعی می کند با یک قاتل زنجیره ای به نام کلتوس کاسدی مصاحبه کند، اما او پس از یک اعدام ناموفق از زندان فرار می کند، دوباره دست به کشتار می زند ...

**************************************************


شبکه ورزش
فیلم سینمایی «آخرین مبارزه» به کارگردانی «گلن ویترو»، دوشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کول هاوزر، شان اچ. اسکالی، آنیکا مارکس و رندال باتینکف خواهیم دید: جان رایت قهرمان اسبق کشتی است که اکنون کنج عزلت برگزیده است. او که اهل شهرکی کوچک است تا مسابقات المپیک پیش رفته، اما به واسطۀ دوپینگ جریمه و کنار گذاشته شده است. به همین خاطر مردم شهر از این عمل او ناراحت شده اند. اما مرگ مادر و رسیدگی به مسائل حقوقی خانۀ او، باعث می شود تا جان بار دیگر به زادگاهش بازگردد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار