رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور:

مردم به شایعات در حوزه امنیت انتخابات توجه نکنند

تهران (پانا) - رئیس ستاد امنیت انتخابات گفت مردم به شایعه‌ها خصوصا در حوزه امنیت انتخابات توجه نکنند.

کد مطلب: ۱۴۶۱۴۶۷
لینک کوتاه کپی شد
مردم به شایعات در حوزه امنیت انتخابات توجه نکنند

مجید میراحمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روزی به یادماندنی برای خلق حماسه‌ای بزرگ از سوی ملت ایران در راه است، امروز را روز غلبه بر دشمنان عنوان کرد و گفت: به فرمان رهبری انقلاب در ساعات اولیه اخذ رای، مردم در صفوف فشرده و به هم پیوسته حتی از ساعات قبل از آغاز در شعب اخذ رای حضور پیدا کردند.

رئیس ستاد امنیت انتخابات اضافه کرد: از بعد امنیتی هم با هوشیاری، بیداری و تسلط همه دستگاه‌های اطلاعاتی، بسیجیان، ارتشیان، پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) و مرزبانان از امنیت کامل برخوردار هستیم.

وی تاکید کرد: این انتخابات با مشارکت و امنیت مثال زدنی برگزار ‌خواهد شد. بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر مشغول محافظت از امنیت انتخابات هستند. ‌تلاش‌های دشمنان برای نیامدن مردم پای صندوق‌ های رای به صورت همه‌جانبه انجام می‌شود، اما این تلاش‌ها هم مذبوحانه است و به نتیجه‌ای نخواهد  رسید.

میراحمدی تصریح کرد: مردم عزیز به شایعه‌ها خصوصا در حوزه امنیتی توجه نکنند. اگر خبر و مساله‌ای باشد به اطلاع ملت ایران می‌رسانیم.

رئیس ستاد امنیت انتخابات با بیان اینکه امروز شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد، گفت: مردم تضمین کننده امنیت و منافع کشور خواهند بود. آینده کشور به دست مردم رقم می‌خورد. امروز جشن تکلیف سیاسی رای‌اولی‌ها نیز خواهد بود که آمادگی خود را نشان دادند. ان‌شاءالله در ساعات اولیه به همراه بزرگترها خود رای خود را به صندوق می‌اندازند.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار