تهیه پیش‌نویس وظایف واحدهای قضایی در مدیریت بحران

تهران (پانا) - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت براساس اظهار نظر کارشناسان به طور میانگین بین هر ۱۵۰ تا ۲۰۰ سال یک زلزله شدید در تهران رخ می‌دهد که در حال حاضر ۱۹۴ سال از آخرین زلزله واقع شده می‌گذرد؛ لذا ضرورت پیش بینی و آمادگی و مقابله و باز توانی با این پدیده و مخاطره طبیعی از سوی دستگاه قضایی امری قطعی است.

کد مطلب: ۱۴۷۸۱۱۲
لینک کوتاه کپی شد
تهیه پیش‌نویس وظایف واحدهای قضایی در مدیریت بحران

ابوالفضل نیکوکار در جلسه شورای مدیران برنامه ریزی استان گفت: پیش‌نویس دستورالعمل وظایف واحدهای قضایی در مدیریت بحران تهیه شده که در معرض اظهار نظر همکاران قرار خواهد گرفت.

این مقام قضایی گفت: کارگروه حقوقی و قضایی مدیریت بحران شهر و استان تهران به تصدی رییس کل دادگستری استان تهران فعال می باشد.

معاون قضایی دادگستری استان تهران اظهار داشت: آخرین زلزله بالای ۷ ریشتر در تهران مربوط به سال ۱۲۰۹ هجری شمسی مصادف یا ۱۸۳۰ میلادی بود که تهران و دماوند را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

وی افزود: براساس اظهار نظر کارشناسان بطور میانگین بین هر ۱۵۰ تا ۲۰۰ سال یک زلزله شدید در تهران رخ می دهد، که در حال حاضر ۱۹۴ سال از آخرین زلزله واقع شده می گذرد، لذا ضرورت پیش بینی و آمادگی و مقابله و باز توانی با این پدیده و مخاطره طبیعی از سوی دستگاه قضایی امری قطعی است.

کلیپ و تصاویر شبیه سازی زلزله شدید احتمالی در تهران با هوش مصنوعی تهیه شده برای مدیران قضایی استان تهران پخش شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار