امروز: یکشنبه 23 خرداد 1400 - 19:18 تبلیغات

ساخت مدرسه ای به نام «شهیدان قرائی» در قلب پایتخت

تهران (پانا) - مهدی قرائی خیر مدرسه سازی که مشکلات دانش‌آموزان منطقه جنوب تهران را از نزدیک احساس کرده است، می‌داند که محله بچگی‌های خودش و دخترش بهترین نقطه برای آغاز کار خیر و مدرسه سازی است.

جشن تکلیف سیاسی رای اولی‌ها

تهران (پانا) - همیشه تجربه اولین‌ها حسی ماندگار برای انسان به همراه داشته‌ است و حال تجربه نخستین رای دادن حسی عجیب برای هر رای اولی به دنبال دارد؛ حس بزرگتر شدن و درک درست از مسائل سیاسی و اجتماعی کشور و موثر بودن در آینده آن.

درخشش معلمان مدارس غیردولتی در نخستین جشنواره ملی معلمان هنرمند

تهران (پانا) - نخستین جشنواره  فرهنگی هنری معلمان هنرمند کشور که با هدف معرفی توانمندی‌های فرهنگی و هنری همه معلمان کشور توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار شده بود، با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره در سعدیه شیراز پایان یافت و 49 نفر از نیروهای آزاد نیز حائز  رتبه برتر شدند.

سرایداری که عاقبت خیر مدرسه ساز شد

تهران (پانا) - رضا داوری یکی از خیرین نیک اندیش است که پس انداز سال ها تلاش خود و همسرش را برای مدرسه سازی هزینه کرد تا نام نیکی از او و خانواده اش به یادگار بماند.

از فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت تا راه ‌اندازی پویش رای اولی‌ها در شاد

تهران (پانا) - هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش بیشتر پیرامون نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند بود که اختتامیه آن در سعدیه شیراز با حضور معاون پرورشی و فرهنگی برگزار شد همچنین موضوعاتی مانند چگونگی فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت در تابستان پیش رو و آغاز ثبت نام کتب درسی دانش‌‌آموزان از دیگر اخبار مهم وزارت آموزش و پرورش در هفته ای که گذشت، بود.

شرایط برای آموزش خوب به کودکان مهیا است

تهران (پانا) - معلم پیشکسوت اصفهانی گفت به معلم‌ها توصیه می‌کنم تعلیم و آموزش را به طور کامل در مدرسه انجام دهند تا اولیا بیرون مدرسه درگیر آموزش فرزندانشان نشوند.

پویش «رییس جمهور ما معلم‌ها» راه اندازی شد

تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان اعلام کرد پویش رییس جمهور ما معلم ها با هدف مطالبه گری فرهنگیان از رئیس جمهور آینده و اعلام حضور در انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی شد.

خیران فرهنگی که جویای نام نیستند

زنجان (پانا)- بین تکرار و مکررات، کمتر حسی پیدا می‌شود که حال خوب به همراه داشته باشد. شاهد اشک یا اندوه دیگران بودن خوشایند نیست، اما شاهد اشک شوق بودن، لذت‌بخش‌ترین حسی است که یک انسان می‌تواند تجربه کند. لذت‌بخش‌تر اینکه این حس خوب توسط خودمان ساخته‌شود.

کاظمی: برای انتقال پیام‌های تربیتی باید برخوردار از توانمندی‌های هنری باشیم

ماندگاری یک پیام در قالب یک کار هنری هرگز قابل مقایسه با هیچ نوع ابزاری نیست/مهم ترین هدف ما در کنار تجلیل و تقدیر از معلمان هنرمند کشور توسعه صلاحیت‌ها و شایستگی‌های هنری معلمان در عرصه‌های مختلف است