امروز: شنبه 25 اردیبهشت 1400 - 19:43 تبلیغات

28 اردیبهشت؛ آخرین زمان ضبط شعر برای شرکت در پویش «ستارگان آسمان ادب»

تهران (پانا) - به گفته مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش پویش ملی ستارگان آسمان ادب از سوی اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی و به مناسبت پاسداشت شعرای برجسته و مفاخر ادبی و فرهنگی ایران زمین (عطار، سعدی، فردوسی و خیام) برگزار می‌شود.

از نهایی شدن واکسیناسیون فرهنگیان و دانش‌آموزان تا تقدیر از مربیان سازمان دانش‌‌آموزی

تهران (پانا) - هفته گذشته آموزش و پرورش پیرامون داغ ترین موضوع دانش‌‌آموزی یعنی برگزاری امتحانات نهایی بود. در این هفته اخباری مبنی بر صدور پیام‌های همدردی با دانش‌آموان کابلی را داشتیم که مسئولان مختلف از وزیر آموزش و پرورش تا مدیران و حتی سازمان‌های مرتبط با فعالیت‌های دانش‌آموزی پیام‌هایی را در این قالب بیان و صادر کردند.

یکی از مزایای کرونا، کاسته شدن از غرور علمی دانش‌‌آموزان بود

تهران (پانا) _ هنرآموز نمونه کشور معتقد است یکی از مزایای کرونا برای تمام افرادی که با فضای علمی سروکار دارند، از جمله دانش‌آموزان، کاسته شدن از غرور علمی بود و اینکه پی برند که انسان امروز کماکان در برابر تهدیدات بسیار کوچک محیط طبیعی ناتوان است.

ایجاد ۷ دبیرخانه تخصصی برای آموزش‌های خانواده‌های دانش‌آموزان استثنایی

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی آموزشی و توان‌بخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در برنامه مجازی هفته بزرگداشت روز معلم آموزش‌وپرورش استثنایی لرستان گفت که برای آموزش‌های خانواده محور ۷ دبیرخانه تخصصی برای آموزش هریک از خانواده‌های گروه‌های استثنایی ایجاد خواهد شد.

تقدیر از خبرنگار نمونه خبرگزاری پانا

تهران (پانا) - در مراسم هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم و سالروز تاسیس سازمان دانش‌آموزی با محوریت تقدیر از مربیان و دانش‌آموزان برتر این سازمان، از خبرنگار نمونه خبرگزاری پانا تقدیر شد.

تربیت بیش از ۶ هزار دانش‌آموز خبرنگار در راستای بسته تحولی

تهران (پانا) - قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش‌آموزی با بیان اینکه بیش از ۶ هزار دانش‌آموز خبرنگار را تربیت شده است، گفت فاز چهارم این دوره با هدفگذاری ۶۰ هزار خبرنگار در ۳۷ هزار مدرسه متوسطه اول و دوم و ۱۸ هزار مدرسه ابتدایی طراحی شده است.