امروز: چهارشنبه 26 خرداد 1400 - 00:14 تبلیغات

شرکت در انتخابات یک حق است و نباید اجازه دهیم این حق پایمال شود

کرمان (پانا) - همایش بزرگ رای‌اولی‌ها با حضور قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش‌آموزی، معاون فعالیت‌های دانش‌آموزی و مشاوران قائم مقام و تشکل‌ها در گلزار شهدای کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی برگزار شد.

معلم فداکار اهری، ناجی دانش‌آموز معلول شد

تهران (پانا) - اقدس شیخی نژاد معلم پرتلاش اهری یکی از صدها معلم دلسوز و مهربانی است که کمر همت بسته تا بدون هیچ چشم داشتی فرصت برابر آموزش را در اختیار دانش‌آموز کم توان جسمی اش قرار دهد.

فرهنگیان تلاش می‌کنند مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای رقم بخورد

تهران (پانا) - کانون تربیت اسلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان، جامعه اسلامی فرهنگیان، جمعیت فرهنگیان جوان، هیئت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان کشور و قرارگاه معلمان جهادی در خصوص شرکت فرهنگیان و دعوت از آحاد ملت در انتخابات 1400 بیانیه مشترکی صادر کردند.

شور حضور در پای صندوق رأی

تهران (پانا) - «رأی می‌دهم، چون سرنوشت کشور برایم مهم است و قرار است در یک تصمیم‌گیری جمعی، من هم در انتخاب رئیس‌جمهوری منتخب شریک باشم. رأى می‌دهم، برای اینکه می‌دانم انتخابات ریاست جمهوری حساس است و می‌خواهم رئیس جمهوری را انتخاب کنم که دغدغه جوانان را داشته باشد. جوانان را بفهمد و برایشان کار کند. رأی می‌دهم چون به‌عنوان یک شهروند حق اظهار نظر دارم.»

تاکید معاون وزیر بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رای/فیلم

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه این وزارتخانه برای دانش‌آموزان به ویژه رای اولی‌ها پویش‌های مختلفی را طراحی کرده است، بر حضور حداکثری دانش‌آموزان و جامعه فرهنگیان پای صندوق‌های رای تاکید کرد.

جشن تکلیف سیاسی رای اولی‌ها

تهران (پانا) - همیشه تجربه اولین‌ها حسی ماندگار برای انسان به همراه داشته‌ است و حال تجربه نخستین رای دادن حسی عجیب برای هر رای اولی به دنبال دارد؛ حس بزرگتر شدن و درک درست از مسائل سیاسی و اجتماعی کشور و موثر بودن در آینده آن.

درخشش معلمان مدارس غیردولتی در نخستین جشنواره ملی معلمان هنرمند

تهران (پانا) - نخستین جشنواره  فرهنگی هنری معلمان هنرمند کشور که با هدف معرفی توانمندی‌های فرهنگی و هنری همه معلمان کشور توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار شده بود، با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره در سعدیه شیراز پایان یافت و 49 نفر از نیروهای آزاد نیز حائز  رتبه برتر شدند.

سرایداری که عاقبت خیر مدرسه ساز شد

تهران (پانا) - رضا داوری یکی از خیرین نیک اندیش است که پس انداز سال ها تلاش خود و همسرش را برای مدرسه سازی هزینه کرد تا نام نیکی از او و خانواده اش به یادگار بماند.

از فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت تا راه ‌اندازی پویش رای اولی‌ها در شاد

تهران (پانا) - هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش بیشتر پیرامون نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند بود که اختتامیه آن در سعدیه شیراز با حضور معاون پرورشی و فرهنگی برگزار شد همچنین موضوعاتی مانند چگونگی فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت در تابستان پیش رو و آغاز ثبت نام کتب درسی دانش‌‌آموزان از دیگر اخبار مهم وزارت آموزش و پرورش در هفته ای که گذشت، بود.

شرایط برای آموزش خوب به کودکان مهیا است

تهران (پانا) - معلم پیشکسوت اصفهانی گفت به معلم‌ها توصیه می‌کنم تعلیم و آموزش را به طور کامل در مدرسه انجام دهند تا اولیا بیرون مدرسه درگیر آموزش فرزندانشان نشوند.

پویش «رییس جمهور ما معلم‌ها» راه اندازی شد

تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان اعلام کرد پویش رییس جمهور ما معلم ها با هدف مطالبه گری فرهنگیان از رئیس جمهور آینده و اعلام حضور در انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی شد.

خیران فرهنگی که جویای نام نیستند

زنجان (پانا)- بین تکرار و مکررات، کمتر حسی پیدا می‌شود که حال خوب به همراه داشته باشد. شاهد اشک یا اندوه دیگران بودن خوشایند نیست، اما شاهد اشک شوق بودن، لذت‌بخش‌ترین حسی است که یک انسان می‌تواند تجربه کند. لذت‌بخش‌تر اینکه این حس خوب توسط خودمان ساخته‌شود.