امروز: دوشنبه 26 مهر 1400 - 23:19 تبلیغات

کرونا ۱۸۱ قربانی دیگر گرفت

تهران (پانا) - وزارت بهداشت آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.

تشدید نظارت بر صنایع و سوخت مصرفی همزمان با فصل سرما

تهران (پانا) - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت برنامه چهار ماهه ویژه‌ای برای پایش و کنترل آلودگی هوا در فصل سرما پیش‌بینی شده که شامل یک برنامه اجرایی نظارتی و اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی است که از ابتدای آبان ماه اجرا می‌شود.

علت غیبت شهردار تهران چه بود؟

تهران (پانا) - طبق اخبار رسیده شهردار تهران فردا در صحن شورای شهر حاضر خواهد شد، این درحالی است که او روز یکشنبه به دلیل بیماری برخلاف اعلام قبلی در صحن و جلسه هم‌اندیشی حاضر نشد .

۳ اخلالگر نظام اقتصادی بازداشت شدند

تهران (پانا) - فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 3 نفر که با برداشت غیر مجاز هزار و 500 میلیارد ریال از حساب یک مؤسسه قرض‌الحسنه اقدام به خرید ملک، خودرو و سرمایه‌گذاری دربورس کرده بودند، خبر داد.

دورکاری ادارات تهران لغو شد

تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از لغو دور کاری در استان تهران از فردا (۲۷ مهرماه) خبر داد.

گلایه پلیس از تردد اتوبوس‌ها و آمبولانس‌های آلاینده فاقد پلاک

تهران (پانا) - معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن ارائه گزارشی آماری از برخورد با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی در شهر تهران از تردد اتوبوس ها و آمبولانس های فاقد پلاک در معابر پایتخت گلایه کرد.

هوای تهران سرد می‌شود

تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن اشاره به بارش باران در نیمه شمالی استان از کاهش دما به‌طور میانگین ۶ تا ۱۰ درجه سلیسیوس از فردا شب تا صبح شنبه (۲۷ مهرماه تا اول آبان ماه) خبرداد.

مدارس مجهز به شناسنامه بهداشتی می‌شوند

تهران (پانا) - فرمانده علمیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران بر لزوم تهیه شناسنامه بهداشتی برای مدارس با هدف تعیین تجهیزات و وسایل مورد نیاز آن‌ها پیش از بازگشایی تأکید کرد.

همه عناوین اجتماعی