امروز: سه شنبه 12 مرداد 1400 - 05:14 تبلیغات

احتمال تعطیلی دو هفته ای کشور فردا بررسی می‌شود

تهران (پانا) - دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد در جلسه فردای قرارگاه عملیاتی، پیشنهاد وزیر محترم بهداشت در خصوص تعطیلی دو هفته ای کشور برای کنترل مؤثر روند شیوع سویه جدید بیماری کرونا، از ابعاد مختلف، مورد بررسی و تصمیم گیری قرار می گیرد.

شرایط برگزاری عزاداری محرم اعلام شد

تهران (پانا) - رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت کرونا با بیان اینکه تجربه یک و نیم ساله بیماری کرونا نشان داده که موثرترین گزینه در مهار این بیماری، رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی با دو مکانیسم استفاده از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در کنار واکسیناسیون است، تصریح کرد: امید می رود با افزایش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار سرعت در روند واکسیناسیون، وضعیت عمومی بیماری در کشور کنترل و مهار شود.

استاندار تهران: هیچ مجوز ترددی صادر نمی‌شود

تهران(پانا) - استاندار تهران با اشاره به شرایط شیوع کرونا ویروس و افزایش آمارها به همراه کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی، اعلام کرد، هیچ مجوزی برای برگزاری هیچ مراسمی در استان تهران صادر نخواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مترو هشدار داد

تهران (پانا) - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور بخشنامه‌ای از سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه خواست رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به‌صورت ویژه دنبال کنند.

فرماندار: مراسم تحلیف منتخبان شورای شهر تهران ۱۴ مرداد برگزار می‌شود

تهران (پانا) - فرماندار تهران اعلام کرد که، مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر تهران پنجشنبه هفته جاری (۱۴ مرداد) با حضور معاون عمرانی وزیر کشور، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان تهران برگزار می‌شود.

در تمامی بخشنامه‌های بهزیستی به رویکرد اجتماع محور توجه داشتیم

تهران (پانا) - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به تجربه بیش از دو دهه سازمان بهزیستی در حیطه‌های مختلف اقدامات اجتماع محوری بیان کرد که سازمان بهزیستی در سال‌های گذشته در پایگاه‌های خدمات اجتماعی و... خدمات اجتماع محور را ارائه کرده است اما ابتکاری که امروزه با ایجاد مراکز مثبت زندگی در بهزیستی انجام شده است، ایجاد پنجره واحد برای این موضوع است که بتوانیم ورودی واحد برای خدمات سازمان داشته باشیم و در حوزه اجتماع محوری هم در همین قالب قرار بگیرد.

احتمال پر کردن شیشه‌های خالی واکسن توسط سودجویان

تهران (پانا) - رئیس سازمان غذا و دارو در نامه‌ای خطاب به معاونان غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی سراسر کشور نسبت به پر کردن ویال‌های خالی واکسن توسط افراد سودجو هشدار داد.

رگبار و رعد و برق در اغلب استان‌های کشور

تهران (پانا) - مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در غالب استان‌های کشور طی سه روز آینده از افزایش ۵ تا ۸ درجه‌ای دمای هوا درسواحل دریای خزر و شمال غرب کشور از فردا خبر داد.

همه عناوین اجتماعی