امروز: چهارشنبه 6 مرداد 1400 - 04:31 تبلیغات

عید سعید غدیر بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد

زنجان (پانا)- واقعه غدیر خم نقش سرنوشت سازی برای شیعیان داشته است ، این واقعه عظیم یکی از مسلّم‏ ترین مسائل تاریخ اسلام است و دانشمندان زیادی از آن یاد کرده ‏اند . رسول خدا فرموده‌اند:«روز غدیر خم، برترین عیدهای امت من است .» 

تمامی نوآموزان بدو ورود به پایه اول دبستان ملزم به شرکت در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی هستند

زنجان (پانا)- سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور به منظور ایجاد همگرایی، هم‌افزایی، هم‌صدایی و ایجاد وحدت در اداره مدرسه، به صورت ویدئو کنفرانس انجام شد.

کاروانسرای نیک‌پی مرمت شد

زنجان (پانا)- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان خبر داد مرمت بنای کاروانسرای نیک‌پی از بناهای متعلق به دوره صفویه به پایان رسید.

سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به زنجان منشاء تحولات چشمگیر است

زنجان (پانا)- استاندار زنجان با بیان اینکه در سفر سال گذشته رییس سازمان برنامه و بودجه به استان بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان به استان اختصاص یافت، گفت در سفر اخیر این مسوول نیز بیش از اعتبار یاد شده به استان تخصیص و یا مجوز آن اخذ شد که تحقق این مهم چشم‌انداز بهتری را در توسعه استان بوجود می‌آورد.

نیروی کار ماهر باید سند توسعه اشتغال بر پایه مهارت باشد

زنجان ( پانا)- استاندار زنجان با تاکید بر لزوم گسترش ارتباط دانشگاه با حوزه مهارت، گفت تشویق دانشجویان به مهارت آموزی از یک‌سو و ملزم کردن واحدهای تولیدی برای جذب نیروی کار ماهر از سوی دیگر، سند رسیدن به نقطه مطلوب در توسعه اشتغال بر پایه مهارت در استان را هموار می‌سازد.

اقدامات پیشگیرانه موثر در حوزه اعتیاد، امری لازم و ضروری است

زنجان (پانا) - رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان اظهار کرد ارائه خدمات در مجموعه بهزیستی به لحاظ نوع کار و جامعه هدف بسیار ارزشمند، سخت و مهم است و انجام کار سخت نزد خداوند متعال اجر و پاداش مضاعف دارد.

محدودیت‌های کرونایی در شهر زنجان تشدید می شود

زنجان (پانا)- استاندار زنجان اعلام کرد با توجه به وضعیت کرونایی در چهار شهر زنجان، ابهر، خدابنده و خرمدره محدودیتهای بیشتر کرونایی از امروز( پنجشنبه ) اعمال و نظارت‌های لازم در این خصوص انجام می‌شود.