رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم:

برنامه‌های شاد و متنوع ویژه کودکان در راهپیمایی ۲۲ بهمن اجرا می‌شود

قم (پانا) - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با بیان این که برنامه‌های جذاب و متنوعی برای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در قم پیش‌بینی شده است گفت برنامه‌های شاد در مسیر راهپیمایی این جشن را برای کودکان به‌یادماندنی می‌کند.

کد مطلب: ۱۳۴۴۹۶۲
لینک کوتاه کپی شد
برنامه‌های شاد و متنوع ویژه کودکان در راهپیمایی ۲۲ بهمن اجرا می‌شود

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ذاکری، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم امروز در جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: مراسم امسال راهپیمایی 22 بهمن به صورت جشن خانوادگی انقلاب همراه با برنامه های متنوع و جذاب، غرفه های فرهنگی، هنری و خدماتی در مسیر راهپیمایی برگزار خواهد شد.

وی افزود: برای تشویق و خاطره‌انگیز شدن جشن انقلاب برای کودکان و نوجوانان از همه اعضای ستاد خواست که ان شاءالله روز به یاد ماندنی را برای این عزیزان خلق کنند.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم ضمن اعلام برنامه طنین بانگ الله اکبر در شب ۲۲ بهمن از بالای پشت بام منازل و هرکوی و برزن و مأذنه های مساجد استان در ساعت ۲۱ ، از سازمان تبلیغات، نیروی مقاومت بسیج و کانونهای مساجد خواست تا با هماهنگی بیشتر نسبت به پرشور برگزار شدن این برنامه در سطح مساجد و محلات همت کنند.

ذاکری اضافه کرد: برنامه نورافشانی نیز در مناطق مختلف شهری و برخی نقاط اصلی شهر و جشن ویژه ای نیز در شب ۲۲ بهمن برگزار می شود.

وی ادامه داد: شروع حرکت راهپیمایی ۲۲ بهمن از مسیرهای اولیه ساعت ۹ صبح و نقطه شروع راهپیمایی امسال ساعت ۱۰ صبح با تجمع در میدان جانبازان آغاز می شود. مسیر راهپیمایی به صورت مستقیم و از میدان جانبازان به سمت میدان آستانه از خیابان شهدا و خیابان ارم است و مکان اجتماع نهایی و برنامه سخنرانی و برپایی ایستگاهها و برنامه های متنوع دیگر در میدان آستانه خواهد بود.

ذاکری گفت: مسیرهای فرعی نیز مانند سالهای گذشته پیش بینی شده که از مناطق و محلات مختلف به سمت مسیر اصلی منتهی خواهد شد که در اطلاعیه شورای هماهنگی اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار