معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان:

معلمان نمونه استان چهارمحال‌وبختیاری معرفی شدند

شهرکرد (پانا) - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان از اعلام اسامی معلمان نمونه و گروه کیفیت‌بخشی استان چهارمحال‌وبختیاری خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۷۰۲۳۷
لینک کوتاه کپی شد
معلمان نمونه استان چهارمحال‌وبختیاری معرفی شدند

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال‌وبختیاری؛ امین سلیمانی گفت: بر اساس دستورالعمل انتخاب معلمان نمونه در سال ۱۴۰۳ که متفاوت از سنوات قبل بود، انتخاب معلمان در 2 گروه معلمان (یک معلم از هر دوره تحصیلی) و گروه کیفت‌بخشی (مدیر، معاون، مراقب سلامت، مربی پرورشی، مشاور) بر اساس معیارهای تعیین‌شده در هر مرحله بود.

وی گفت: بر اساس این شیوه‌نامه، انتخاب گروه معلمان بر اساس نمون‌برگ ارزیابی دانش‌آموزان آموزشگاه، کمیته ارزیابی مدرسه و مستندات در نظر گرفته شده در فرم انتخاب معلمان نمونه بود و معلمانی که بیشترین امتیاز را کسب کردند، انتخاب و به مرحله منطقه‌ای معرفی شدند و البته انجام مراحل امتیازدهی تماماً در سامانه «مای مدیو» انجام گرفت.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال‌وبختیاری افزود: در مرحله منطقه‌ای علاوه بر امتیازات مرحله قبل، دبیران در گروه‌های درسی نیز باید تدریس حضوری انجام می‌دادند که در مرحله استانی نیز از بین نفرات برگزیده هر منطقه پس از تدریس حضوری، نفر برتر به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

وی گفت: در گروه کیفیت‌بخشی، ثبت مستندات خواسته‌شده بر اساس فرم مربوطه و شاخص‌های امتیازی، ارزیابی آنان در کارگروه منطقه، انجام و نفر برتر در هر گروه شغلی جهت ارزیابی کیفی در کارگروه تخصصی استانی معرفی شد و در مرحله استانی، مستندات و فعالیت‌های گروه کیفیت‌بخشی در کارگروه‌های تخصصی استانی و معاونت‌های مربوطه بررسی و نفر برتری که بیشترین امتیاز را کسب کرد به مرحله کشوری معرفی شد.

سلیمانی ضمن تبریک پیشاپیش روز معلم خاطرنشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام‌شده، سلمان رستمی (آموزگار ابتدایی شهرستان بروجن)، جعفر عالی‌پورهفشجانی (دبیر مقطع متوسطه اول ناحیه 2 شهرکرد) و سیده‌سارا بخشایش (دبیر متوسطه دوم بروجن) به عنوان معلمان نمونه امسال معرفی می‌شوند.

فرخنده رحیمی (مدیر آموزشگاه از ناحیه 2 شهرکرد)، فاطمه نجفی (معاون آموزشگاه از ناحیه ۱ شهرکرد)، اکرم پیرایش (مراقب سلامت ناحیه ۱ شهرکرد)، مریم توکلی (مربی پرورشی کوهرنگ) و فرشاد احمدی (مشاور ناحیه ۱ شهرکرد) به عنوان گروه کیفیت‌بخشی استان معرفی شدند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار