بانوی ووشو کار شکارچی سهمیه جام جهانی

تهران (پانا) - معاون ورزش و تفریحات دریایی سازمان منطقه آزاد کیش گفت سهیلا منصوریان بانوی ووشو کار کیش با افتخارآفرینی در مسابقات انتخابی چین، سهمیه حضور در جام جهانی را دریافت کرد.

کد مطلب: ۱۴۷۰۵۷۴
لینک کوتاه کپی شد
بانوی ووشو کار شکارچی سهمیه جام جهانی

عزیزالله فرضی پور اظهار کرد: «منصوریان» که قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد و هم اکنون رییس هیات ووشو منطقه آزاد کیش نیز است، با کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات انتخابی جام جهانی ووشو در کشور چین موفق به دریافت سهمیه حضور در مسابقات جام جهانی ووشو استرالیا شد.

وی ادامه داد: این ورزشکار نامی کشور در وزن ۶۰ کیلوگرم با شکست دادن حریفی از ترکیه و باخت در برابر حریف چینی به مدال نقره بسنده کرد.

معاون ورزش و تفریحات دریایی سازمان منطقه آزاد کیش همچنین به قضاوت پایان «مجید خوبیاری» داور هیات ووشو منطقه آزاد کیش در مسابقات انتخاباتی جام جهانی کیش اشاره کرد و افزود: خوبیاری که مسئولیت نایب رییس هیات ووشو منطقه آزاد کیش را نیز بر عهده دارد، مستقیما توسط فدراسیون جهانی جهت قضاوت به این دوره مسابقات دعوت و با عملکردی عالی موجب درخشش نام کشور عزیزمان در حوزه داوری شد.

وی اضافه کرد: «خوبیاری» پیش از این سابقه داوری در مجامع بین المللی از جمله مسابقات جهانی اندونزی را در کارنامه خود دارد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار