رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردغو ترکیه؛

پیروزی فیروزپور، مؤمنی و اطری؛ یزدانی از سد عموزاد گذشت

تهران (پانا) - مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه از صبح امروز در شهر آنتالیا آغاز شد.

کد مطلب: ۱۴۶۳۰۳۵
لینک کوتاه کپی شد
پیروزی فیروزپور، مؤمنی و اطری؛ یزدانی از سد عموزاد گذشت
نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به این شرح است: 
در وزن ۶۱ کیلوگرم رضا مومنی در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل داورن امیرخان از قزاقستان به پیروزی رسید. وی در دوربعد با نتیجه ۸ بر ۴ زانابازار زاندانبود از مغولستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضا اطری در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۱ و ضربه فنی وینچنزو پیرودو از ایتالیا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۲ بر صفر از سد سابان کیزیلت از ترکیه گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.
در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل محمدعلی عموزاد دیگر نماینده کشورمان به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد به مصاف ادوارد شیتس از آمریکا می‌رود.
در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر دامجین باتزول از مغولستان را مغلوب کرد. حریف در دور بعد با برنده کشتی میان عبدالجلیل شعبان اف از آذربایجان و عادیل اولو از قرقیزستان مبارزه می‌کند.
در وزن ۱۲۵ کیلوگرم محمدرضا لطفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف لخاگواگرل از مغولستان می‌رود. امیررضا معصومی در آنسوی گروه پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با اوکتای جیفتجی از ترکیه کشتی می‌گیرد.
منبع : فدراسییون کشتی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار