لیگ برتر فوتبال؛

استارت استقلالی‌ها بدون خرید جدید

تهزران (پانا) - بازگشت مدافعان مصدوم و بدون خرید جدیداحتمال می‌رود که استقلال با همان چینش قبلی و با بازگشت مدافعان مصدومش به مصاف صنعت نفت برود.

کد مطلب: ۱۴۵۹۸۰۴
لینک کوتاه کپی شد
استارت استقلالی‌ها بدون خرید جدید

پس از وقفه‌ای طولانی، بالاخره استقلال در دیداری از رقابت‌های لیگ برتر به میدان می‌رود. کادرفنی و بازیکنان این تیم بی توجه به حواشی و اختلافات با مدیریت باشگاه، در اندیشه پیروزی در این مسابقه خانگی هستند تا فاصله خود با رقبا را افزایش دهند.

انتظار می‌رود که نکونام برای این بازی از سه مدافع قبلی خود استفاده کند و روزبه چشمی پس از مدت‌ها در خط میانی به میدان برود. ضمن اینکه احتمال حضور خریدهای جدید در ترکیب اصلی بعید به نظر می‌رسد.

سیدحسین پس از بازگشت از قطر، می‌خواهد کارش در لیگ را با کلین شیت آغاز کند. این بازیکن، امیدوار بود که در جام ملت‌های آسیا به میدان برود ولی این فرصت نصیب او نشد.

با وجود بازگشت سیلوا، ممکن است که نکونام از سه مدافع قبلی خود استفاده کند. محمدحسین مرادمند و ایمان سلیمی پس از مدت‌ها و با برطرف شدن مصدومیت، می‌توانند بازی کنند. آرمین سهرابیان نیز مدافع سوم استقلال خواهد بود.

روزبه چشمی می‌تواند پس از مدت‌ها در خط میانی و به عنوان هافبک دفاعی انجام وظیفه کند. مهدی مهدی پور در کنار وی خواهد بود آرش رضاوند نیز جلوتر از آنها به بازی می‌پردازد.

با مصدومیت تلخ یامگا، صالح حردانی در نقش وینگ بک راست بازی می‌کند. در سمت چپ نیز ابوالفضل جلالی وظایف مشابهی را برعهده دارد.

و بالاخره اینکه در خط حمله، نکونام از مهرداد محمدی در کنار گوستاوو بلانکو استفاده می‌کند، تا دو بازیکنی که در بازی‌های تدارکاتی آماده نشان داده بودند، امید اصلی گلزنی تیم محسوب شوند.

ترکیب احتمالی استقلال برابر صنعت نفت:

سیدحسین حسینی - محمدحسین مرادمند - ایمان سلیمی - آرمین سهرابیان - روزبه چشمی - صالح حردانی - ابوالفضل جلالی - آرش رضاوند - مهدی مهدی پور - مهرداد محمدی - گوستاوو بلانکو

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار