عصبانیت آقای خاص از رُمی‌ها؛ چیزی ازفوتبال نمی‌فهمید

تهران(پانا)-ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی، هنوز از تصمیم مدیران رم برای اخراجش عصبانی و ناراحت است.

کد مطلب: ۱۴۵۹۶۶۴
لینک کوتاه کپی شد
عصبانیت آقای خاص از رُمی‌ها؛ چیزی ازفوتبال نمی‌فهمید

مدیران یک ماه پیش به این نتیجه رسیدند که وقت قطع همکاری با مورینیو رسیده و تصمیم گرفتند، این مربی را از هدایت این تیم برکنار کنند و دانیله ده‌روسی را به عنوان جانشینش انتخاب کنند.

این مربی پرتغالی در همان زمان هم به‌صورت علنی، نشان داد که از این تصمیم بسیار ناراحت و عصبانی است و چنین اتفاقی اصلا به مذاقش خوش نیامده است و با وجود این که یک ماه از این انتخاب گذشته، اما هنوز هم عصبانی به نظر می‌رسد.

مورینیو در گفت‌وگو با Football.com در این باره، اظهار داشت: «مراحل حذفی رقابت‌‎های اروپایی آغاز شده است، خصوصا لیگ قهرمانان که شاید مهم‌ترین رقابت در تقویم فوتبالی تمام دنیا به حساب بیاید، اما مسئله این است که من آنجا حضور ندارم.

من در مراحل حذفی نیستم و دلیل غیبتم این است که از این مسابقات حذف شده باشیم، بلکه دلیلش این است که توسط افرادی که چیزی از فوتبال نمی‌فهمد، کنار گذاشته شدم. زندگی همین است، پر از فراز و نشیب و من با وجود این اخراج غیرمنتظره و غیرمنصفانه در حال رشد هستم. اما با اعتماد به نفس و اشتیاق بیشتری برای این دیدارهای اروپایی بازخواهم گشت.»

سرمربی سابق رئال مادرید و چلسی در طول دوران حضورش در رم در 138 بازی حضور داشت و توانست آمار 68 پیروزی، 30 تساوی و 40 شکست را در کارنامه‌اش به ثبت برساند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار