اورونوف بین زمین و آسمان؛ بازیکن اُزبکی دغدغه اوسمار

تهران (پانا)- جذب بازیکن ملی‌پوش تیم ملی ازبکستان به پرسپولیس، تبدیل به دغدغه اصلی سرمربی برزیلی این تیم شده است.

کد مطلب: ۱۴۴۷۷۷۰
لینک کوتاه کپی شد
اورونوف بین زمین و آسمان؛ بازیکن اُزبکی دغدغه اوسمار

چند روز قبل بود که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که اورونوف بازیکن تیم ملی ازبکستان را به خدمت گرفته است، تا در نیم فصل دوم بتواند برای این تیم به میدان برود.

اورونوف یکی از بازیکنان مؤثر تیم ملی ازبکستان بوده و به همین دلیل این انتظار درباره این بازیکن وجود دارد که به یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس تبدیل شود، اما در این بین یک اتفاق عجیب رخ داده است.

این بازیکن ازبکستانی در پست پشت مهاجم بازی می‌کند و پست تخصصی این بازیکن وینگر است، اما مسئولان باشگاه پرسپولیس به سرمربی جدید خود اعلام کرده اند که از اورونوف در پست مهاجم بازی بگیرد.

اورونوف در حالی به پرسپولیس پیوسته است که این تیم چند وینگر مثل امید عالیشاه، سعید صادقی، وحید امیری و برخی دیگر از بازیکنان دارد و طبعاً در صورتی که اوسمار ویرا بخواهد از این بازیکن در پست اصلی خود استفاده کند، باید یکی از بازیکنان قدیمی را بیرون بگذارد و اگر هم بخواهد از این بازیکن در پست مهاجم بهره ببرد که قطعاً روی عملکرد اورونوف تاثیرگذار خواهد بود و این بازیکن ازبکستانی نمی‌تواند در خط حمله توانایی بالایی داشته باشد.

حالا جذب اورونوف تبدیل به دغدغه بزرگ اوسمار ویرا شده و باید دید که این مربی به چه شکل از این بازیکن ملی‌پوش می‌خواهد در نیم فصل دوم بازی بگیرد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار