نونهالان تکواندوکار ایران راهی بوسنی می‌شوند

عزیزی: تلاش ما قرار گرفتن بر روی بهترین سکو است

تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی تکواندو نونهالان پسر گفت‌ خدا را شکر در این مدت، اردو و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و اعضای تیم در آستانه اعزام شرایط خوبی دارند.

کد مطلب: ۱۳۹۸۲۳۱
لینک کوتاه کپی شد
نونهالان تکواندوکار ایران راهی بوسنی می‌شوند

محمد عزیزی سرمربی تیم ملی نونهالان پسر اعزامی به رقابت‌های جهانی بوسنی‌ بیان کرد: با توجه به مدت زمانی که برای آماده‌سازی تیم در اختیار داشتیم، طراحی تمرینات انجام شد و تلاش کردیم تا نفرات حاضر در اردو را به بالاترین سطح ممکن برسانیم و اکنون که در آستانه اعزام قرار داریم، می‌توان گفت اعضای تیم شرایط خوبی دارند.

وی ادامه داد: در این مدت در شهرهای مختلفی اردو برگزار کردیم که دلیل آن هم رویارویی ملی‌پوشان با حریفان مختلف بود تا با آمادگی بیشتری پا به عرصه رقابت‌های جهانی بگذارند. البته جابه جایی مکانی و خستگی تکواندوکاران ریسکی بود که به آن نیاز داشتیم.

عزیزی در ارتباط با مهم‌ترین حریفان ایران در رقابت‌های جهانی گفت: تیم‌های زیادی هستند که می‌توانند شانس‌های کسب سکو باشند، از جمله آن‌ها می‌توانم به کره جنوبی، روسیه، ازبکستان، مکزیک و بعضی از کشورهایی که تک‌ستاره دارند مثل تایلند، اوکراین و قزاقستان اشاره کنم. نمی‌توانم قولی بدهم ولی قطعا برای کسب بهترین نتیجه به بوسنی خواهیم رفت و با توکل به خدا دست پُر به ایران باز‌می‌گردیم.

رقابت‌های نونهالان جهان طی روزهای ششم تا نهم شهریور‌ در بوسنی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار