ساپینتو از استقلالی‌ها خداحافظی کرد

تهران (پانا) - سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

کد مطلب: ۱۳۷۷۶۴۷
لینک کوتاه کپی شد
ساپینتو از استقلالی‌ها خداحافظی کرد

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال امروز با انتشار پستی در اینستاگرام به صورت رسمی از هواداران این تیم خداحافظی کرد تا پرونده این مربی جنجالی در ایران بسته شود.

متن پست خداحافظی ساپینتو به شرح زیر است:

امروز با استقلال خداحافظی می‌کنم؛ باشگاهی که خانه دوم من شد. ماجرای ما فتح و فتوح داشت، مهم‌تر از همه فتح نخستین سوپرجام بعد از 75 سال. سبک بازی هجومی نفس‌گیر و ترسناک ما میراثی ماندگار برآمده از فداکاری و استمرار به یادگار گذاشت؛ میراثی که امیدوارم در سال‌های آتی سنگ‌بنای تیم باشد.

با این حال، با چالش‌هایی مواجه شدم که دیگر نمی‌شد از آن چشم‌پوشی کرد؛ بی‌احترامی از جانب برخی رقبا، مصائب هشت ماه بدون دستمزد و تصمیمات بحث‌برانگیز داوران، مقامات و کمیته اخلاق.

خلاف آنچه که به تصویر کشیده شد، نه پیشنهاد چشمگیری از باشگاه دریافت و نه آن را رد کردم. پیوند و اعتمادم به هیئت مدیره، ضعیف شد و در نتیجه، تصمیم گرفتم که مسیری دیگر را در پیش بگیرم.

همانطور که قول دادم، تا آخرین لحظه برای تیم‌مان جنگیدم. متاسفانه حل‌وفصل این شرایط به مداخله حقوقی نیاز دارد؛ تصمیمی که هرگز آن را دوست نداشتم. لطفا درک کنید که این تصمیم انعکاس احساسات من نسبت به باشگاه یا هواداران وفادارش نیست، بلکه تصمیمی است برای اصلاح یک اشتباه و ضمانت برقراری عدالت.

قدردان تک‌تک شما هستم؛ هواداران، بازیکنان و حامیان. متاسفانه به‌دلیل مشکلات موجود با مدیریت باشگاه، امکان ادامه دادن ندارم.

بعد از تامل جدی و اتفاقات اخیر تصمیم به این وداع گرفتم. امیدوارم که در شرایطی متفاوت، یک بار دیگر به‌خاطر باشگاه شگفت‌انگیزمان با هم تجدید دیدار کنیم.

با آرزوی بهترین‌ها برای استقلال. باشد که همچنان در اوج بماند.

تا دیدار دوباره

ارادتمند شما

ریکاردو ساپینتو

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار