محمد عمری

کار خاصی برای پرسپولیس نکرده‌ام که بروم

پیشنهاد خارجی از پرتغال، بلژیک و قطر داشتم

تهران (پانا) - محمد عمری می‌گوید پیشنهاد خارجی دارد اما تا به پرسپولیس کمک نکرده، دوست ندارد اردوگاه سرخ را ترک کند.

کد مطلب: ۱۳۷۶۸۳۳
لینک کوتاه کپی شد
کار خاصی برای پرسپولیس نکرده‌ام که بروم

در لیگ بیست و دوم محمد عمری فرصت بیشتری برای بازی پیدا کرد و حتی در چند بازی فیکس سرخ‌ها شده بود و توانایی‌هایش را به اثبات رساند. او چهار گل مهم زد و بازی‌هایی خوبی انجام می‌داد و شاید اگر مصدوم نمی‌شد بیشتر می‌توانست به سرخ‌ها کمک کند.

عمری در مورد مسیرش تا پرسپولیس توضیح داد: یک سال در باشگاه امین البرز برای آقای مجتبی زنگنه بازی کردم. نمی‌دانستم تیمی که برایش بازی می‌کنم حوزه جنوب غرب تهران، پایین‌ترین حوزه، است. در یک سالی که بازی کردم گل‌های زیادی زدم و آقای گل شدم. هافبک وسط بازی می‌کردم بعضی وقت‌ها پشت فوروارد هم بازی می‌کردم اما خودم بیشتر به پشت فوروارد و فوروارد علاقه داشتم. یک سال دیگر نیز آن جا بازی کردم تا اینکه مشکلات پیش آمده باعث شد نتوانم در خانه خواهرم بمانم. بسیار ناامید بودم و مجبور به برگشت به ارومیه شدم. قرار شد برای یک تیم لیگ یکیِ ملی‌پوشان تست بدهم، با یک کوله به تهران آمدم و جایی هم برای ماندن نداشتم. حدود ۵ دقیقه فوتبال بازی کردیم. مربیان آن تیم آقایان بابک توسلی و محمد زعفرانی بودند و به من گفتند تا الان کجا بودی؟! گفتند سریع برو و مدارکت را بیاور. گفتم جایی برای ماندن ندارم اگر یک اتاق کوچک برای ماندن باشد راضیم. سرپرست تیم، آقای مهرداد قدرتی که بسیار به من کمک کردند یک اتاق برایم هماهنگ کردند و یک سال آن جا ماندم. بعد از یک سال متوجه شدم لیگ یک برایم کم است و جای پیشرفت ندارد. آقای توسلی سال بعد لیگ برتر گرفت و به من گفت بیا در تیم کاسپین بازی کن و من نیم فصل بازی کردم و از ۶-۷ تیم بالای جدولی پیشنهاد داشتم.

عمری ادامه داد: خودم پرسپولیسی بودم و پرسپولیس را دوست داشتم و می‌خواستم به پرسپولیس بروم. بعد از آمدن پیشنهاد از سوی پرسپولیس چشم بسته آن را قبول کردم.

وی در مورد لقبش در تیم گفت: آقا سروش مرا جووینکو صدا می‌کند. در تمرین هر پستی که بازی می‌کنم به اسم یک بازیکن خارجی که در همان پست بازی می‌کند مرا صدا می‌کند. من چند جلسه دفاع چپ ایستادم و مرا مارسلو صدا می‌کردند.

آقا سروش اسم انتخاب می‌کند و برایم لذت‌بخش است.

عمری راجع به اینکه آیا بند فسخ دارد یا خیر گفت: در قراردادم بند فسخ ندارم. فقط باید باشگاه رضایت بدهد. پیشنهاد خارجی از پرتغال، بلژیک و قطر داشتم ولی خودم دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم چون بنظرم پرسپولیس از لحاظ فنی از تمام این تیم‌ها بالاتر است‌. در مقطعی باید بروم که بخواهم پیشرفت کنم و به آن درجه بالای خودم برسم و نیاز دارم که یک مدت بروم ولی در حال حاضر می‌خواهم در پرسپولیس بمانم چون عاشق این تیم هستم و هنوز پیش خودم فکر می‌کنم هیچ کمک خاصی به این تیم نکرده‌ام و باید کمک ویژه‌ای بکنم تا با خیال راحت بتوانم به تیم‌های دیگر لژیونر بشوم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار