سخنان حسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده درباره بازگشت به تیم ملی

تهران (پانا) - دو مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره اتفاقات اخیر رخ داده و بازگشت به تمرینات تیم الاهلی قطر توضیحاتی دادند.

کد مطلب: ۱۳۲۱۸۶۱
لینک کوتاه کپی شد
سخنان حسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده درباره بازگشت به تیم ملی

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز یکشنبه در کمپ تیم‌های ملی پیگیری شد. در حاشیه این تمرین، خبرنگاران دقایقی با چند بازیکن از جمله شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان زوج خط دفاعی گفتگو کردند.

این دو بازیکن که عضو باشگاه الاهلی قطر هستند، هفته گذشته برای چند روز با ترک اردوی ایران راهی قطر شدند که این موضوع گلایه کارلوس کی روش سرمربی ایران از باشگاه قطری را در پی داشت.

کنعانی زادگان: در قطر زمین تمرین مناسب نداشتیم

محمدحسین کنعانی زادگان درباره این اتفاق گفت: باشگاه الاهلی به من و شجاع گفته بود که برگردیم. ما هم رفتیم چون «فیفادی» نبود چون به هر حال تحت قرارداد با آن باشگاه هستیم.

وی افزود: با این حال در قطر زمین تمرین خوب نیست چون به زمین‌های تمرین و بازی به خاطر جام جهانی استراحت داده‌اند. بعد از صحبت‌های فدراسیون ایران با فدراسیون قطر، توانستیم به تیم ملی برگردیم.

این مدافع تیم ملی با بیان اینکه انسجام تیم ملی با حضور کی روش دو برابر شده است، درباره اینکه سرمربی پرتغالی روی او و شجاع خلیل زاده حساب باز کرده است، گفت: همه بازیکنان در یک سطح هستیم و سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

شجاع خلیل زاده: امیدواریم در جام جهانی صعود کنیم

شجاع خلیل زاده دیگر مدافع تیم ملی هم درباره شرایط تیم ملی گفت: همه کی روش را می‌شناسیم. نیاز به گفتن من نیست که او مربی بزرگ و کاربلدی است و امیدواریم با این مربی به مرحله بعدی جام جهانی صعود کنیم.

خلیل زاده با بیان اینکه گروه ایران در جا جهانی گروه سختی است، بار دیگر اظهار امیدواری کرد که با تدابیر کادر فنی ایران راهی مرحله حذفی جام جهانی شود.

این دافع در خصوص ماجرای بازگشت به باشگاه الاهلی قطر هم گفت: وقتی که به قطر رفتیم، «فیفادی» نبود. یکسری سوء تفاهم پیش آمده بود که حل شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار