حبیب‌زاده، فیروزگر و معصومی به نیمه‌نهایی رسیدند

تهران (پانا) -  مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان جهان با صعود نمایندگان اوزان ۶۱، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم ایران به نیمه‌نهایی ادامه یافت.

کد مطلب: ۱۳۰۱۹۶۷
لینک کوتاه کپی شد
حبیب‌زاده، فیروزگر و معصومی به نیمه‌نهایی رسیدند

در پایان مسابقات نوبت صبح روز سه‌شنبه مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان در بلغارستان، آرمین حبیب زاده در وزن ۶۱ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم، آرمین حبیب‌زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفر میکیتا آبراموف از اوکراین را از پیش رو برداشت و به یک‌چهارم نهایی رفت. وی در این مرحله در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ نیکولاس بوزاکیس از آمریکا را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حبیب زاده در این مرحله به مصاف حمزات ارسامرزویف از فرانسه می‌رود.

‌در وزن ۷۴ کیلوگرم، عرفان الهی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۴ از سد الکساندر فاکوندو از آمریکا گذشت و به مرحله یک‌چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ساگار جاگلان از هند با نتیجه ۱۰ بر ۵ مغلوب شد و باید منتظر راهیابی این حریف هندی به دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، عارف رنجبری در دور نخست با قرعه استراحت روبه‌رو بود. وی در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفر ژولین ایوانوف از بلغارستان را مغلوب کرد و به یک‌چهارم نهایی راه یافت و در این مرحله به مصاف رحیم ماگمادوف نایب قهرمان سال گذشته از فرانسه با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا بتواند به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر ساتوشی میورا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در یک‌چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر کریستین آنگیال از مجارستان را از پیش‌رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فیروزپور در این مرحله به مصاف ادلان ویسخانوف از فرانسه می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد با نتیجه ۱۴ بر ۴ مراب سلیماناشویلی از گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. معصومی در این مرحله به مصاف نیکولاس فیلدمن از آمریکا می‌رود.

مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت ۱۸:۱۵ امروز برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار