سومین شوک نقل و انتقالاتی به پرسپولیس؛ خرید پرسروصدای استقلال در راه است

تهران (پانا) - سعید صادقی بازیکن گل گهر سیرجان دوباره به باشگاه استقلال نزدیک‌تر شده است.

کد مطلب: ۱۲۸۷۳۸۹
لینک کوتاه کپی شد
سومین شوک نقل و انتقالاتی به پرسپولیس؛ خرید پرسروصدای استقلال در راه است

سعید صادقی بازیکن ۲۸ ساله گل گهر سرجان به چهره اول نقل و انتقالات این فصل فوتبال ایران تبدیل شده است. لیگی که البته در سال گذشته چهره چندان شاخصی را به فوتبال ایران معرفی نکرد تا حالا شاهد رقابت چند تیم برای معدود بازیکنان تاثیرگذار باشیم.

در خصوص سعید صادقی گفته می‌شود این بازیکن در فصل آینده یا راهی پرسپولیس خواهد شد و یا استقلال و خبری از پیشنهاد خارجی نیست.

بهترین گلساز لیگ بیست و یک مذاکراتی با پرسپولیس داشت و حتی محمد محمدی معاون این باشگاه هم اعلام کرد که با این بازیکن به توافق رسیده اند و قرار است تا او به محض بازگشت از قطر قراردادش را با سرخ‌ها امضا کند.

اما این اتفاق بعد از چند روز از بازگشت تیم ملی هنوز نیفتاده است و گفته می‌شود این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش به دنبال بستن قرارداد با رقمی بالاتر هستند. رقابت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این خصوص جذب صادقی رقم پیشنهادی او را افزایش داده است. این در حالی است که پرسپولیس سقف مشخصی برای بازیکنان ملی پوش خود در نظر گرفته است و بالاتر از این مبلغ (رقمی در حدود ۱۲ میلیارد تومان) را به هیچ بازیکن ایرانی پرداخت نخواهد کرد.

در همین خصوص برخی منابع خبری مدعی شدند به دلیل فشاری که هواداران استقلال به مدیران این باشگاه در خصوص نقل و انتقالات وارد کرده اند حالا آبی‌ها راضی شده اند مبلغ بیشتری به این بازیکن پرداخت کنند.

اتفاقی که سعید صادقی و مدیر برنامه‌هایش را به هدف شان خواهد رساند.

در صورتی که صادقی استقلالی شود پرسپولیس و یحیی گل محمدی شاهد سومین هایجک نقل و انتقلاتی خواهند بود. سرخ‌ها پیش از این شهباززاده و خدابنده لو را هم از دست داده بودند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار