آموزش انتخاب درست در «دوربین 7» و «مثبت آموزش»

تهران (پانا) - شمارش معکوس برای برپایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شده، بر همین اساس برنامه «دوربین 7» و «مثبت آموزش» نیز با حال و هوای انتخاباتی روی آنتن می‌رود.

کد مطلب: ۱۴۸۰۲۹۲
لینک کوتاه کپی شد
آموزش انتخاب درست در «دوربین 7» و «مثبت آموزش»

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، شمارش معکوس برای برپایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده، بر همین اساس شبکه آموزش با  برنامه های «دوربین 7» و «مثبت آموزش» با هدف آشنایی مردم با انتخاب درست با دعوت از کارشناسان این حوزه، خانواده ها را با ضرورت انتخاب درست و صحیح آشنا می‌کند.

کارشناسان در برنامه«مثبت آموزش» به مخاطبان شبکه آموزش می‌آموزند، برای اینکه قدرت انتخاب را در فرزندتان ایجاد کنید، می‌توانید علاوه براینکه یک دو راهی یا چند راهی در جلوی پای او بگذارید، در کنارش هم به او بگویید که هر کدام از راه‌هایی که انتخاب می‌کند چه خوبی‌ها وچه بدی‌هایی دارد و آن‌ها را با هم مقایسه کند واینکه گزینه های خوب و بد کدامند و بسته به نحوه تصمیم گیری برای تصمیمات بعدی، چه برایشان پیش خواهد آمد.

برنامه «مثبت آموزش» با توجه به هدف شبکه آموزش که فرصت برابر آموزشی و توجه به عدالت آموزشی است ، به بخش های مختلف فرهنگی، سواد آموزشی، سواد مالی، سواد رسانه، سواد اجتماعی به صورت کارشناسی وگفتارها و داستان های کوتاه آموزشی، سلامت دانش آموزی و کارشناسی سلامت محور و … می‌پردازد.

این برنامه هر روز از ۸ صبح تا 18 بصورت متناوب و در پانزده دقیقه پایانی هر ساعت  از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود.

همچنین برنامه «دوربین 7» به تهیه کنندگی هادی خدادی هر روز حوالی ساعت 12:10 و 20:30 ا  از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار