معاون صدای رسانه ملی:

صدای گرم اسکویی برای همه شنوندگان رادیو خاطره انگیز است

تهران (پانا) - علی بخشی زاده، معاون صدای رسانه ملی به عیادت مسعود اسکویی گوینده و مجری کارشناس پیشکسوت رادیو رفت و با آرزوی صحت و سلامتی برای او تاکید کرد مسعود اسکویی صدای آشنا برای همه نسل‌های رادیو است.

کد مطلب: ۱۴۶۸۳۴۳
لینک کوتاه کپی شد
صدای گرم اسکویی برای همه شنوندگان رادیو خاطره انگیز است

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، علی بخشی زاده معاون صدا به همراه مهدی آذرمکان قائم مقام معاونت صدا و دیگر مدیران رادیو به عیادت مسعود اسکویی گوینده پیشکسوت رادیو رفت که در بیمارستان لاله بستری است. 

 معاون صدا خطاب به مسعود اسکویی گوینده و مجری کارشناس پیشکسوت رادیو گفت: استاد اسکویی همه جوانان را مثل فرزندانش دوست دارد و برای آموزش شان در رادیو وقت گذاشته است. او به خوشرویی و ادب و احترام به دیگران مشهور است.

بخشی زاده بیان کرد: به اعتقاد من، هر کس در هر جایگاهی که است باید به کارش عشق بورزد و بدون تردید استاد اسکویی یکی از این افراد است.

به همین دلیل صدای آشنای برای همه نسل های رادیو است‌. نکته بسیار مهم در رابطه با حرفه گزارشگری و گویندگی این است که مجری کارشناس، گزارشگر و گوینده باید روی رویدادهایی که گویندگی اش را بر عهده دارد، تعصب داشته باشد؛ زیرا در غیر اینصورت هرگز نمی تواند احساسات و هیجانات مسابقه را آن طور که باید و شاید به مخاطب منتقل کند و شنونده را تحت تاثیر قرار دهد و این شاخصه بسیار مهم استاد اسکویی است. 

در ادامه عیادت، مسعود اسکویی هم چند کلامی از خاطراتش گفت.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار