برنامه تعطیلی سینماها در شب‌های قدر

تهران (پانا) - فعالیت سینماهای سراسر کشور همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت امام علی(ع) و شب‌های قدر، مشمول تغییراتی می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۶۵۰۸۹
لینک کوتاه کپی شد
برنامه تعطیلی سینماها در شب‌های قدر

سینماهای سراسر کشور به مناسبت شب‌های قدر و ایام عزاداری شهادت امام علی(ع) از دهم تا چهاردهم فروردین‌ مشمول تعطیلی‌هایی است.

سینماهای سراسر کشور در روز جمعه (دهم فروردین‌) از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۷:۳۰ فعالیت‌های عادی خود را دارند و از ساعت ۱۷:۳۰ تا پایان شب، تعطیل هستند.

برای روز شنبه (یازدهم فروردین‌)، سینماهای سراسر کشور در تمام مدت شبانه‌روز تعطیل هستند.

در روز یک‌شنبه (دوازدهم فروردین‌) سینماها از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۷:۳۰ فعالیت معمول خود را دارند و پس از این ساعت تا پایان شب، تعطیل هستند.

سینماهای سراسر کشور در روز دوشنبه (سیزدهم فروردین‌) در تمام ساعات شبانه‌روز تعطیل هستند.

برای روز سه‌شنبه (چهاردهم فروردین‌) نیز سینماها از ساعت ۱۱ صبح تا۱۷:۳۰ فعالیت دارند و پس از این ساعت تا پایان شب، تعطیل هستند.

فعالیت سینماها از صبح چهارشنبه (پانزدهم فروردین‌) به حالت عادی بازمی‌گردد و سانس‌های فیلم از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۴ برقرار است.

نکته قابل‌توجه این که فعالیت سینماها در روزهای جمعه (دهم فروردین)، یک‌شنبه (دوازدهم فروردین) و سه‌شنبه (چهاردهم فروردین‌) به‌عهده سینماها است و ضروری است مخاطبان، قبل از رفتن به سینما، نسبت به فعالیت آن سینما طی آن روز، اطمینان به عمل آورند. بسیاری از سینماها ترجیح داده‌اند تا فعالیت خود را طی این 5 روز، تعطیل کنند و فیلمی نمایش ندهند.

اکنون فیلم‌های تمساح خونی، بی‌بدن، آپاراتچی، پرویزخان، ایلیا جستجوی قهرمان، نوروز، آسمان غرب و روشن به روی پرده است. استقبال مخاطبان از فیلم‌های نوروزی، چندبرابر بیشتر از مدت زمان مشابه سال گذشته است که انتظار می‌رود فرآیند استقبال پس از تعطیلات لیالی قدر نیز روی دور صعودی بماند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار