آغاز ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در جشنواره فیلم100

مهلت ارسال ایده برای رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تمدید شد

تهران (پانا) - مهلت ارسال طرح و ایده برای حضور در رویداد «پرتاب (پیچینگ) 100x100» جشنواره فیلم 100 تا بیست‌ودوم بهمن‌ماه تمدید شد.

کد مطلب: ۱۳۴۴۳۷۷
لینک کوتاه کپی شد
آغاز ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در جشنواره فیلم100

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم 100، در پی استقبال علاقمندان از رویداد «پرتاب 100x100» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 مهلت ارسال ایده و طرح برای شرکت در این رویداد تا بیست‌ودوم بهمن ماه تمدید شد.
در این رویداد که با هدف نزدیکی سرمایه به علاقه‌مندان و تولیدکنندگان فیلم کوتاه و با حمایت سازمان سینمایی سوره در بخش جنبی جشنواره فیلم 100 برگزار خواهد شد، صاحبان ایده می‌توانند طرح فیلم کوتاه خود را در برابر سرمایه‌گذاران ارائه کرده و در یک فضای شفاف و عادلانه به جذب سرمایه برای تبدیل ایده خود به فیلم بپردازند. شرکت در این رویداد از طریق ارسال طرح بدون محدودیت ژانر و برای فیلم‌های یک تا 40 دقیقه‌ای به آدرس ایمیل 100partab@gmail.com امکان‌پذیر است.
همچنین فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 از صبح امروز شانزدهم بهمن آغاز شد. براین اساس فعالان این حوزه می توانند تا 25 بهمن ماه با مراجعه به سایت جشنواره و وارد کردن مشخصات خود در بخش ثبت‌نام اهالی رسانه، برای حضور در این رویداد اقدام کنند.
سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره نهم تا دوازدهم اسفند برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار