درخشش فارس در بحران کرونا ویروس

شیراز(پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تلاش های مجموعه دست‌اندرکاران سلامت این استان در مبارزه با کروناویروس قدردانی کرد.

کد مطلب: ۱۰۳۵۴۰۸
لینک کوتاه کپی شد
درخشش فارس در بحران کرونا ویروس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این تماس تلفنی که صبح امروز، همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی(عج) و در حاشیه نشست ستاد روزانه بررسی اقدامات ویژه مبارزه با کروناویروس برگزار شد، دکتر «سعید نمکی» وزیر بهداشت با قرائت شعری از حافظ شیرین سخن و تبریک این عید سعید، گفت: با توجه به اپیدمی این بیماری و آمارهایی که در این ایام به دست ما می رسد، استان فارس خوش درخشید.

او فزود: افتخار می کنم به وجود یکایک شما و دستتان را به گرمی می فشارم.

وزیر بهداشت ادامه داد: در طول این مدت، بهترین مدیریت را از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز دیدیم و برای شما تندرستی و سلامتی آرزومندم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این تماس تلفنی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان فارس در اپیدمی کروناویروس، گفت: مجموعه دانشگاه از ابتدای شیوع این بیماری و در تمامی ایام تعطیلات سال نو، به صورت شبانه‌روزی فعال بودند.

دکتر «مهرزاد لطفی» تاکید کرد: تمامی مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نشان دادند که پای کار هستند و با تمام وجود به مردم خدمت می کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار