بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت:

هیأت وزیران با یکپارچه‌سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت موافقت کرد

تهران (پانا) - سخنگوی دولت از موافقت هیأت وزیران با ارسال ساماندهی و یکپارچه‌سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۸۶۷۹۵
لینک کوتاه کپی شد
هیأت وزیران با یکپارچه‌سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت موافقت کرد

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: گام جدیدی برای مرحله دیگری از وعده رئیس‌جمهور شهید در عادلانه‌سازی نظام پرداخت کارکنان دولت در امتداد اقدامات سابق برداشته شد.

وی افزود: هیأت وزیران با ارسال ساماندهی و یکپارچه‌سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت موافقت کرد تا امتیازاتی که ناظر به کارکنان دولت در قوانین پیش‌بینی شده، واقعی‌سازی شود و نظارت مؤثری بر پرداخت‌های خارج از چارچوب شود.

بهادری جهرمی بیان کرد: با توجه به این‌که سالانه هیأت دولت باید منابع لازم برای پرداخت حق عضویت در مجامعی که ایران عضویت دارد پرداخت می‌کرد، هر سال پیشنهاد مشترکی به هیأت وزیران می‌آید، این موارد نیز مشخص و تصویب شد.

سخنگوی دولت گفت: همچنین آیین‌نامه‌ای برای ارتقای مشارکت در حفظ محیط زیست و رونق کسب و کار محیط‌زیستی به تصویب هیأت دولت رسید. این مصوبه کمکی به توسعه و تقویت مدیریت این حوزه می‌کند و پویایی اقتصاد محیط‌زیستی را در پی دارد و به سوی مردمی‌سازی این حوزه کمک می‌کند.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار