صادقی‌مقدم:

آرای مردم با دقت و امانتداری اخذ و شمارش خواهد شد

تهران (پانا) - معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت آرای مردم با دقت و امانتداری اخذ و شمارش خواهد شد.

کد مطلب: ۱۴۸۲۵۰۷
لینک کوتاه کپی شد
آرای مردم با دقت و امانتداری اخذ و شمارش خواهد شد

نشست آموزشی تخلفات انتخاباتی با موضوع پیشگیری از وقوع جرم با حضور محمدحسن صادقی‌مقدم عضو حقوقدان و معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان و دکتر اصغر جهانگیر سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در سالن جلسات شورای نگهبان برگزار شد.

صادقی‌مقدم در این نشست تاکید کرد: مجریان و ناظران انتخاباتی باید در روز برگزاری انتخابات به موقع در شعب اخذ رای حضور داشته باشند و فرآیند نظارت بر رای‌گیری را طبق زمان مشخص‌شده یعنی ساعت ۸ صبح آغاز کنند.

وی اطمینان داد که با توجه به هماهنگی کامل بین وزارت کشور و شورای نگهبان و آمادگی کامل ناظران شورای نگهبان در کلیه شعب در سراسر کشور، انتخابات با حضور پرشور مردم بصیر و انقلابی کشور برگزار می‌گردد و ناظران شورای نگهبان به عنوان «مدافعان حریم مردم‌سالاری دینی» با هوشیاری کامل از آرای مردم صیانت و به عنوان امانت از آن پاسداری خواهند کرد.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان اضافه کرد که نظارت مؤثر شورای نگهبان کلیه مراحل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از استقرار شعب اخذ رأی، چاپ تعرفه، آماده سازی دستگاه‌های احراز و توزیع نظام‌مند دستگاه‌ها و تعرفه‌های اخذ رأی شروع و با دقت کامل در روز اخذ رأی گسترش یافته و تا شمارش آرای کلیه شعب و نحوه ارسال به ستاد وزارت کشور و شورای نگهبان و نحوه تجمیع آرا زیر نظر هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری ادامه خواهد یافت.

صادقی‌مقدم با گرامیداشت دهه ولادیت بیان داشت: ان‌شاالله این انتخابات برکات زیادی برای مردم بزرگ ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران به همراه خواهد داشت.

جهانگیر نیز در این نشست به تشریح اقداماتی که ناظران انتخاباتی باید برای پیشگیری از وقوع جرم انجام بدهند و از وقوع تخلفات انتخاباتی جلوگیری به عمل آورند، پرداخت.

حاضران در این نشست آموزشی مدیران کل ستادی، روسای دفاتر استانی نظارت و بازرسی بر انتخابات و کارشناسان حقوقی و انتخاباتی شورای نگهبان بودند.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار