سخنگوی دولت: اصحاب رسانه دستاوردهای دولت سیزدهم را هنرمندانه منعکس کنند

تهران (پانا) - سخنگوی دولت می‌گوید اصحاب رسانه دستاوردهای دولت سیزدهم را هنرمندانه منعکس تا تصویری تاریخی حک شود.

کد مطلب: ۱۴۸۰۵۱۸
لینک کوتاه کپی شد
سخنگوی دولت: اصحاب رسانه دستاوردهای دولت سیزدهم را هنرمندانه منعکس کنند

علی بهادری جهرمی در آیین اختتامیه طوفان بیداری در مرکز رسانه ماهور افزود: امروز آیین تکریم و تقدیر از کسانیست که در سمت درست تاریخ ایستاده و صدای درست را با ندای هنرمندانه هنر در قلب تاریخ جای می دهند.

وی اظهار کرد: هنرمندان، با ابزار هنر سخن مقابله با ظلم و ایستادگی را بلند ندا می دهند.

سخنگوی دولت اشاره کرد:کسانی که در رکاب ابا عبدالله بودند، وقتی در بحبوحه آن ماجرا ها بودند تصور نمی کردند تصویری ماندگار در قلب تاریخ ثبت کنند که هزار و ۴۰۰ سال بعد محل الگو گیری و درس آموزی باشد. هنرمندان با اخلاص، تفکر، عمق باور و بصیرت سمت درست تاریخ را انتخاب و برای آن بجنگند.

بهادری جهرمی با اشاره به جنگ سرد میان دو قطب غرب و شرق و شکست جبهه شرق با تکیه به تاثیر رسانه ادامه داد:جنگ تمام قد رسانه ای را شوخی نگیریم و از قدرت رسانه غافل نباشیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی توسعه علم، دانش ، سیاست، فرهنگ و آزادی حقیقی را برای مردم رقم زده که باید برای آن جهاد کرد، افزود: خط خدمت را با صدای هنر به گوش جهانیان برسانیم و زیر آتش دشمنان نشان دهیم که چگونه با توسعه سلامت، برق، بهداشت، درمان رایگان کودکان زیر هفت سال، نرخ تورم، تخت های بیمارستانی و غیره مقتدرانه ایستاده و پیروز شدیم.

۲۰۰ شرکت کننده در رویداد طوفان بیداری ثبت نام کردند که از بین آنها ۱۳۰ شرکت کننده پایش شدند، در نهایت ۱۰۲ شرکت کننده قطعی انتخاب شد که ۶۰ اثر در رسته‌های تولیدات ویدیویی، طراحی پوستر، انیمیشن، موشن گرافی و تولیدات محتوایی آزاد دریافت شد.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار