قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه هیات دولت؛

سامانه سوت‌زنی در بنیاد شهید راه‌اندازی شد

تهران (پانا) - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد سامانه سوت‌زنی در این بنیاد خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۲۴۰۴
لینک کوتاه کپی شد
سامانه سوت‌زنی در بنیاد شهید راه‌اندازی شد

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای توسعه شفافیت و به دنیال برنامه‌هایی که دولت دارد، مشابه سامانه سوت‌زنی دولت در بنیاد شهید هم راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در بخش‌های مختلف بنیاد چه موسسات وابسته به بنیاد و چه خدمات، اگر شهروندی خطایی یا فسادی دید، می‌تواند در آن سامانه گزارش بدهد و اسناد و مدارکش را بارگذاری کند تا رسیدگی سریع‌تر باشد.

قاضی‌زاده هاشمی درباره شهدای حادثه تروریستی کرمان گفت: همه احراز شده‌اند و خدماتشان هم شروع شده است. الان هم جانبازان و هم شهدای کرمان همه تشکیل پرونده شده‌اند و خدمات بنیاد هم برایشان شروع شده است. اخیرا هم یک نفر از عزیزانی که مجروح و دچار ضایعه نخاعی شده بود به خیل شهدا پیوسته است.

وی همچنین درباره خدمات به شهدای جمعه خونین زاهدان یادآور شد: چون در آنجا ابتدا کمیته‌ای در استانداری و مسئولین ذیربط تشکیل شده است، هر کسی که استانداری زاهدان به ما معرفی کرده خدمات ارائه خواهیم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان بیان کرد: ۲۲ اسفند روز شهید نامگذاری شده و از شنبه هفته آینده هفته شهید است و به همین مناسبت نمایشگاهی از خدمات خادمان شهدا و خانواده شهدا در بنیاد شهید برگزار می‌شود و از اصحاب رسانه دعوت می‌کنم. با تنوع خدمات و فعالیت‌هایی که بنیاد شهید به خصوص در این دو سال و نیم گذشته دارد، آنجا بیشتر می‌توان صحبت کرد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار