قاضی زاده در حاشیه جلسه هیأت دولت؛

برای مجروحان حادثه تروریستی کرمان درصد جانبازی تعیین می‌شود

تهران (پانا)- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه پرونده خانواده شهدای ترور کرمان تا قبل از چهلم آنها بسته می‌شود، گفت برای مجروحان و جانبازان این انفجار تروریستی درصد جانبازی را تعیین می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۴۴۸۷۹
لینک کوتاه کپی شد
برای مجروحان حادثه تروریستی کرمان درصد جانبازی تعیین می‌شود

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره موضوع پرونده شهدای حادثه تروریستی کرمان عنوان کرد: یک تیم از این نهاد در کرمان مستقر شده تا هم به مجروحان و هم به خانواده شهدای حادثه کرمان رسیدگی کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آمار شهدا را تاکنون همان ۹۳ شهید عنوان کرد و گفت: به دلیل آن که تعدادی از مجروحان حادثه در وضعیت بدحال قرار دارند، نمی‌توان با اطمینان گفت که تعداد شهدا همین مقدار باقی خواهد ماند. با این حال امیدواریم حال این عزیزان بهبود یافته و تعداد شهدا افزایش نیابد.

وی تصریح کرد: پرونده خانواده شهدای ترور کرمان تا قبل از چهلم آنها بسته می‌شود اما برای مجروحان و جانبازان این انفجار تروریستی درصد جانبازی تعیین می‌شود؛ بر همین اساس گرچه تشکیل پرونده برای آنان قطعی است، اما این فرایند به دلیل انجام اقدامات بعدی از سوی کمیسیون پزشکی زمان‌بر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار