رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با سردار رادان دیدار کرد

تهران (پانا) - رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار و از زحمات و خدمت رسانی مداوم و بی منت پرسنل فراجا تشکر و قدردانی کرد.

کد مطلب: ۱۴۲۱۵۱۹
لینک کوتاه کپی شد
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با سردار رادان دیدار کرد

حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار و از زحمات و خدمت رسانی مداوم و بی منت پرسنل فراجا تشکر و قدردانی کرد.

رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در این دیدار اظهار کرد: دستگاهی که بیشترین ارتباط با مردم را دارد و تمام کشور را از خطوط مرزی و روستاهای دورافتاده تا قلب شهرهای بزرگ به طور مداوم و روزانه، تحت خدمت رسانی بی منت قرار می دهد، نیروی انتظامی است.

وی تاکید کرد: قطعا پیوند نزدیک و گسترش تعامل دوجانبه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با فراجا، کمک به تسریع و تسهیل مشکلات مردم خواهد کرد، چرا که ارتقاء کیفیت خدمت رسانی تمام دستگاهها حتی نهادهای عمومی کشور، مطالبه مردم از دولت می باشد و به همین منظور است که مردم جهت بیان مشکلات به نهاد ریاست جمهوری مراجعه می کنند.

در این دیدار سردار احمدرضا رادان ضمن ابراز خرسندی از لزوم تقویت این دیدارها به منظور تسریع در رفع مشکلات مردم، ابراز کرد: نیروی انتظامی قوی تر و مصمم تر از قبل، در کنار مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خدمت رسان مردم است و تلاش می کند این همکاری بیش از پیش موجب کارگشایی متعدد برای ملت شریف ایران شود.

در پایان این جلسه که با حضور مدیران ارشد ارتباطات مردمی دولت و فراجا صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین صالحی با حضور در سامانه پاسخگویی ۱۹۷ از روند مطلوب پاسخ گویی به مطالبات مردمی تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است که این دیدار، دومین حضور رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهادریاست جمهوری در سامانه ۱۹۷ فراجا بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار