وزیر کشور در حاشیه جلسه هیات دولت:

دستورالعمل‌ بهبود فرآیند تجمعات و اعتراضات قانونی در دست تهیه است‌

تهران (پانا) - وزیر کشور با اعلام اینکه «تجمعات قانونی را کاملا به رسمیت می‌شناسیم» گفت دستورالعملی برای بهبود تجعمات و اعتراضات قانونی در حال تهیه است.

کد مطلب: ۱۳۳۱۲۲۹
لینک کوتاه کپی شد
دستورالعمل‌ بهبود فرآیند تجمعات و اعتراضات قانونی در دست تهیه است‌

احمدی وحیدی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره احتمال تغییر استانداران اظهار کرد: اگر قرار به تغییری باشد، آن تغییر گسترده نخواهد بود.

وی درباره آخرین وضعیت لایحه جامعه انتخابات، تصریح کرد: این لایحه را به دولت ارسال کرده‌ایم که در کمیسیون‌های دولت بررسی خواهد شد و نهایتا به صحن می‌آید.

وزیر کشور همچنین با بیان اینکه تجمعات قانونی رابه رسمیت می‌شناسیم، گفت: سال قبل هم تجمعات مختلفی داشته‌ایم. دستورالعملی هم برای تجمعات در حال تهیه است اگر لایحه هم نیاز بود، تهیه می‌شود.

وحیدی همچنین درباره آخرین وضعیت اطلاعات درباره اتباع خارجی بیان کرد: فعلا اتباعی که برگه شناسایی را گرفته بودند، سه ماه دیگر برگه آن‌ها را تمدید کردیم. باید وضعیت کار مشخص شود و ما در این مدت در دسته‌های مخالف دستبه‌بندی می‌کنیم.

وی درباره بودجه وزارت کشور برای سال آینده اظهار کرد:‌ خود وزارت کشور بودجه فراوانی ندارد و عمده بودجه مربوط به شهرداری‌هاست که طبق سال‌های گذشته براساس ارزش افزوده 4 درصد که در قانون آمده‌، پیش‌بینی شده و پرداخت می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار