مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

اهدای یک هزار و 110 فقره لوازم خانگی ضروری به مددجویان زنجانی

زنجان (پانا) - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت بر اساس آمارهای موجود امسال یک هزار و 110 فقره لوازم ضروری خانگی به نیازمندان اعطا شده است.

کد مطلب: ۱۴۶۰۰۰۰
لینک کوتاه کپی شد
اهدای یک هزار و 110 فقره لوازم خانگی ضروری به مددجویان زنجانی

روح‌اله صالحی با اشاره به اهمیت کمک به نیازمندان بیان کرد: رفع فقر و محرومیت، تقویت بنیه فرهنگی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت از مهم‌ترین رسالت‌های این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: خرید و اهدای لوازم ضروری زندگی به مددجویان با هدف تامین بخشی از وسایل مورد نیاز و آسایش آن‌ها انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس آمارهای موجود، امسال یک هزار و 110 فقره لوازم ضروری خانگی به نیازمندان اعطا شد، اضافه کرد: این اقلام شامل یخچال فریزر، آبگرمکن گازی دیواری، بخاری گازی، اجاق گاز، تلویزیون، ماشین لباسشویی، فرش و پنکه بوده و بین افراد تحت حمایت که درخواست خانواده در سبد نیازمندی آن‌ها در سامانه سها ثبت شده بود توزیع شد.

صالحی با قدردانی از مشارکت خیران در همراهی با طرح‌های حمایتی این نهاد، افزود: بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده به منظور تامین نیازهای ضروری تمامی خانواده‌های تحت حمایت نیاز به مشارکت و همراهی بیشتر خیران در راستای ایجاد هم‌افزایی در این بخش است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: مشارکت خیرین، اثرگذاری بالایی در برنامه‌های این نهاد داشته و در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف بسیار اثرگذار است و امیدواریم با بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی زمینه تامین اقلام مورد نیاز مددجویان تحت حمایت فراهم شود.

وی تصریح کرد: خیرین نیک‌اندیش زنجانی می‌توانند به منظور کمک به تامین اقلام ضروری منزل از طریق کد دستوری ۰۲۴#*۸۸۷۷* یا شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ در این زمینه مشارکت کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار