اذعان صهیونیست‌ها به توان موشکی حزب الله و خسارات وارده به «المطله»

تهران (پانا) - مقاومت اسلامی لبنان روز به روز بر دامنه حملات خود به فلسطین اشغالی می‌افزاید و ضربات مهلکی به آنها وارد می‌کند به‌طوری که رسانه‌های رژیم صهیونیستی به این امر اذعان دارند.

کد مطلب: ۱۴۶۰۶۶۹
لینک کوتاه کپی شد
اذعان صهیونیست‌ها به توان موشکی حزب الله و خسارات وارده به «المطله»

به گزارش النشره، رسانه‌های رژیم صهیونیستی به خسارات ناشی از حملات سنگین موشکی حزب الله به اراضی اشغالی اشاره کردند.

رسانه صهیونیستی «معاریو» اعلام کرد که موشک ضدزره حزب الله به یک کارخانه در «المطله» در مرز با لبنان اصابت کرده و خسارات سنگینی به بار آورده است.

این رسانه صهیونیست همچنین اذعان کرد که بر اثر حملات حزب الله به این شهرک، شبکه گاز، آب و برق و برخی تجهیزات شهری به شدت آسیب دیده است.

این درحالی است که بامداد امروز نیز حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها، مبارزان مقاومت اسلامی پایگاه نظامی «حدب یارین» متعلق به رژیم صهیونیستی را با ۲ فروند موشک برکان هدف قرار دادند.

بر اساس اعلام حزب الله، این موشک‌ها به طور مستقیم به اهداف خود اصابت کردند.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار