آمادگی یک هزار نیروی عملیاتی برای تامین برق حوزه های انتخابات ریاست جمهوری

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: ۱۷۷ گروه عملیاتی در قالب یک هزار نیروی اجرایی در۵۰ دفتر اتفاقاتی این شرکت، مدیریت توزیع نیروی برق را در روز برگزاری انتخابات در سطح استان برعهده دارند.

کد مطلب: ۱۴۸۳۵۳۱
لینک کوتاه کپی شد
آمادگی یک هزار نیروی عملیاتی برای تامین برق حوزه های انتخابات ریاست جمهوری

علی خدری با بیان‌اینکه معاونین و مدیران حوزه ستادی به عنوان معین در شهرستان‌ها حضور دارند اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت خدمات رسانی در زمان برگزاری انتخابات، برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم برای پشتیبانی و پایداری کامل شبکه‌های توزیع برق و تامین برق شعب اخذ رای اندیشیده شده است.

خدری ادامه داد: این تمهیدات شامل استقرار ۱۷۷ گروه‌ عملیاتی (خط گرم و خط سرد) در نقاط حساس شبکه، آمادگی کامل ۵۵۳ دستگاه خودرو عملیاتی سنگین و نیمه سنگین، بازدید گروه‌های اجرایی از وضعیت تامین برق مراکز و شعب اخذ رای در شهرستان‌ها، انجام اصلاحات و تعمیرات مورد نیاز احتمالی و پیگیری و پیش‌بینی تامین برق اضطراری فرمانداری‌ها یا بخشداری‌ها است.

وی با اشاره به تامین برق ۲ هزار و ۱۵۲ شعبه اخذ رای از سوی شرکت توزیع خوزستان، با بیان اینکه وضعیت شبکه‌های استان اکنون مطلوب است گفت: به‌دلیل افزایش امنیت و پایداری شبکه‌های برق در روز رای‌گیری و حتی روزهای قبل و تا پایان شمارش آرا، گروه‌های عملیاتی این شرکت در حالت آماده‌باش هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا حادثه غیرمترقبه در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای رفع آن اقدام کنند.

خدری از آمادگی شبانه‌روزی نیروهای متخصص و عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برای تامین برق مطمئن در تابستان خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی موثر برای عبور از پیک بار تابستان از اولویت‌ این شرکت است که مقرر شد با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات، میزان مصرف را کنترل و پایداری شبکه برق را در این ایام مدیریت کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، همکاری و مشارکت همه مشترکان برق خوزستان در اعمال راهکارهای مدیریت مصرف و گذر موفق از پیک بار تابستان امسال را بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری مردم استان بتوانیم بدون بروز کوچکترین خللی در تامین برق پایدار و خدمت‌رسانی بهینه، از پیک تابستان امسال عبور کنیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار