کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی و هرمزگان

​تهران (پانا) - کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی و هرمزگان خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۲۷۷۰
لینک کوتاه کپی شد
بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی و هرمزگان

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها را توضیح داد و گفت: تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور یادآور شد: محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (رفت و برگشت)، تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۳ اسفند، به صورت ۲۴ ساعته مسدود و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است.

وی افزود: ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده گلشهر گزارش شده است.

معصومی با اعلام ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرمدره گفت: آزادراه ساوه – تهران حدفاصل نسیم شهر تا احمد آباد مستوفی نیز دارای ترافیک سنگین است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها از ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع و بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی و هرمزگان خبر داد.

وی محورهای مسدود غیرشریانی را هشتگرد – طالقان و چاهان – زرآباد اعلام کرد.

به گفته معصومی، محورهای سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده و پونل – خلخال دارای انسداد فصلی است.  

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار