وزیر اقتصاد:

هیچ محدودیتی برای فروش نان در طرح هوشمند‌سازی یارانه آرد‌ وجود ندارد

تهران (پانا) - وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه طبق قانون، اختیارات مربوط به توزیع آرد در کشور به طور کامل به استانداران تفویض شده است، تأکید کرد در طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان هیچ محدودیتی برای تعداد فروش نان به افراد وجود ندارد.

کد مطلب: ۱۴۴۲۶۰۰
لینک کوتاه کپی شد
هیچ محدودیتی برای فروش نان در طرح هوشمند‌سازی یارانه آرد‌ وجود ندارد

‌سید‌احسان خاندوزی در جمع خبرنگاران در حاشیه ‌ششمین اجلاس هشتمین دوره هیئت نمایندگان اتاق اصناف ایران‌ با اعلام این مطلب، تصریح کرد: بر اساس گزارش ما از وزارت کشور و وزارت جهاد کشاورزی، اختیارات مربوط به توزیع آرد کشور به استانداران تفویض شده و اگر مسئله‌ای در هر شهرستانی وجود داشته باشد، اختیارات کامل آن با استاندارن است.

وزیر اقتصاد در ادامه و در پاسخ به سؤالی، از صدور تعداد ۳۵۲ هزار فقره مجوز صنفی اتحادیه‌ها و صنوف کشور در ۱۰ ماهه گذشته از طریق درگاه ملی مجوز‌ها خبر داد که همگی تا پیش از این به صورت سنتی و کاغذی صادر می‌شدند.

وی با تشکر از اتاق اصناف به‌خاطر پیش‌قدم شدن در این ارتباط و همکاری کامل جهت صدور الکترونیکی مجوز‌ها، عنوان داشت: این برای نخستین بار است که مجوز‌های صنفی به‌صورت برخط صادر می‌شود.

خاندوزی با اشاره به قانون مصوب مجلس شورای اسلامی و لازم الاجرا شدن صدور همه مجوز‌های کسب و کار به صورت الکترونیکی و دارای شناسه یکتا، ظرف دو سال از تصویب قانون اظهار داشت: از اردیبهشت سال آینده، دیگر مجوز‌های کاغذی، اعم از پروانه کسب و جواز‌های مرسوم، معتبر نخواهند بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار